Газета по-надвірнянськи
 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації

7 грудня 2020, 11:14 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 657 переглядів

«Внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території для будівництва об’єктів промисловості у с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області»

Замовник проекту: Виконавчий комітет Поляницької сільської ради (на замовлення ТзОВ «Буковель»).

Внесення змін до генерального плану, суміщеного з детальним планом території для будівництва об’єктів промисловості у с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області площею 0,9670 га.

На виконання: рішення Поляницької сільської ради від 16.11.2020 р. №598-54-2020 «Про внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст II категорії Поляницької сільської ради Борисевич Василь Михайлович.

З містобудівною документацією можна ознайомитись із 23 листопада до 23 грудня 2020 року на офіційному сайті Яремчанської міської ради у розділі «Сільські та селищні ради», підрозділ «Поляницька сільська рада», а також у Поляницькій сільській раді за адресою: Івано-Франківська область, Яремчанська міська рада, село Поляниця, вул. Карпатська, 1А, зал засідань.

Відповідно до частини 6 статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймають у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого строку, залишаться без розгляду.

У громадських слуханнях можуть взяти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляють містобудівну документацію, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати місцевої ради.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Поляницької сільської ради за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська, 1 А тел. (03434) 37-2-40; факс (03434) 37-240; e-mail: n_grun@ukr.net

Терміни подання пропозицій: із 23 листопада 2020 року до 23 грудня 2020 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 23 грудня 2020 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені 24 грудня 2020 року о 13.30 годині за адресою: зал засідань Поляницької сільської ради на вул. Карпатській, 1 А, село Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області (при умові дотримання всіх карантинних заходів).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подають під час проведення громадських слухань, а саме до 24 грудня 2020 року включно.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!