Газета по-надвірнянськи
 

Позачергова друга сесія Ланчинської селищної ради

11 грудня 2020, 12:15 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 444 переглядів

Перед початком роботи сесії 4 грудня Ланчинський селищний голова Надія Данилюк наголосила, що йшла на вибори з гаслом «Відкрита влада – успішна громада». Тому відсьогодні усі сесійні засідання транслюватимуть у прямому ефірі.

Після гімну та молитви селищний голова привітала всіх з одним із найбільших релігійних свят – Введення у храм Пресвятої Богородиці, а також зі святами – Днями Волонтера і Збройних сил України та Днем місцевого самоврядування. Зазначила, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Ланчинська об’єднана громада стала територією активного розвитку, розбудови та процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.

Опісля перейшли до порядку денного. Депутати своїми рішеннями на сесії затвердили: положення про управління фінансів; керуючого справами виконавчого комітету Ірину Василівну Забронську; кількісний склад виконавчого комітету Ланчинської селищної ради 15 осіб та персональний склад постійних депутатських комісій.

Відбулося засідання виконавчого комітету

Під час першого засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ під орудою новообраного селищного голови Надії Данилюк члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, про затвердження Регламенту виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ; про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.01.2019 року №2 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини»; про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.02.2018 року №22 «Створення узгоджувальної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування»; про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.01.2018 року №11 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Ланчинської селищної ради ОТГ»; про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених до відання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради; про призначення відповідальної особи за державну реєстрацію актів цивільного стану; про надання одноразової грошової допомоги; про орієнтовний план роботи виконавчого комітету на І півріччя 2021 року; про встановлення обмеження руху ( шлагбауму) на звернення жителів вулиці Зарічна селища Ланчин від 07.12.2020 року; про присвоєння будівельної адреси об’єкту будівництва жителя села Добротів.

Виконком затвердив згадані питання та прийняв відповідні рішення. Зокрема, погодили рішення встановлення обмеження руху в селищі Ланчин на вулиці Зарічна на в’їзді на прибудинкові території житлових будинків. Але жителі цих будинків повинні забезпечити безперебійний доступ на прибудинкову територію техніки спецслужб (пожежна, швидка допомога, газове господарство, комунальні служби тощо), у випадку необхідності не чинити перешкод для проїзду іншої техніки. Також присвоїли будівельну адресу об’єкту будівництва, який знаходиться на вулиці Зелена у селі Добротів, інформує сайт «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!