Газета по-надвірнянськи
 

Президент підписав закон, яким введення касових апаратів для ФОПів відкладуть до 2022 року

11 грудня 2020, 12:17 | Рубрика: Акцент, До відома краян Версія для друку Версія для друку 432 переглядів

Президент України Володимир Зеленський підписав 7 грудня ц. р. закон № 1017-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 грудня 2020 року, за яким обов’язкове введення касових апаратів (реєстратор розрахункових операцій – РРО) для ФОПів відклали до 1 січня 2022 року. Зокрема, цим законом відклали обов’язкове використання касових апаратів із 1 квітня 2021 року до 1 січня 2022 року для ФОПів другої-четвертої груп, які сплачують єдиний податок.

Також закон має скасувати штрафи за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів у РРО.

Водночас ще на рік, до 1 січня 2022 року, для ФОПів продовжили використання знижених штрафів за умови порушення окремих вимог використання касових апаратів Однак касові апарати все ж будуть необхідні для підприємців, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарські засоби й вироби медичного призначення. Крім того, ФОПи, які надають посередницькі послуги з нерухомості (купівля, продаж, оренда, оцінка), а також виробляють, постачають, продають дорогоцінні вироби, теж мають використовувати РРО, за повідомленням сайту «Офіс президента України».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!