Газета по-надвірнянськи
 

Про тяжкохворих нині пам`ятай…

30 грудня 2020, 12:57 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 39 переглядів

Уже другий рік поспіль у селі Гвізд проводять благодійну акцію «Про тяжкохворих нині пам`ятай…», відновлену і збережену місцевою громадською організацією «Рідна вулиця». Миколай-Чудотворець післаний Богом приносити дарунки і потіху дітям-сиротам, тяжкохворим, немічним.

12-стор

Створюючи проект цієї акції, ми ставили за мету відвідати кожну родину, принести у дім кількахвилинну атмосферу любові, радості, зігріти теплом своїх сердець односельців, котрі мають різні обмеження і чекають на вогник любові та милосердя від тих, котрі часто у буднях забувають це зробити повсякчас.

В акції взяли участь учні 7-А класу та вчителі Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. Святим Миколаєм обрали керівника гуртка Анатолія Кепещука. Чисті, невинні серця дітей щиро розказували вірші та співали пісні. Діти – це ангели-хоронителі, які чистосердечно співчувають покривдженим і від усієї душі бажають хворому стати на ноги. Цьогоріч акцію підтримали жителі Надвірнянського району. Фінансову допомогу надала райдержадміністрація на чолі з Володимиром Паськом. А також підтримала акцію депутат Надвірнянської міської ради, начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Юрчило.

Висловлюємо подяку всім причетним до акції.

Веселих свят!

Катерина БОЙКО,

вчитель української мови та літератури

Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!