Газета по-надвірнянськи
 

Упорядкуйте на своїх будівлях назви вулиць і нумерацію будинку

18 грудня 2020, 12:22 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 37 переглядів

До уваги керівників підприємств, організацій, установ (незалежно від форм власності та відомчої належності), юридичних та фізичних осіб

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України про проведення Всеукраїнського перепису населення проводять комплекс підготовчих робіт до його проведення, у т. ч. і впорядкування назв вулиць та нумерації будинків.

Надвірнянська міська рада зобов’язує керівників підприємств, організацій, установ (незалежно від форм власності та відомчої належності), юридичні та фізичні особи забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків і покажчиків назв вулиць, провулків.

Відсутність покажчика вулиці та номерного знаку на фасаді будівлі також ускладнює роботу медичної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та інших екстрених служб.

Порушення правил благоустрою тягне адміністративне покарання відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою і територій населених пунктів».

Від 1 червня 2020 року штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах становлять 1360 грн. – для жителів, 1800 грн. – для магазинів, ферм, бюджетних установ і церков.

Надвірнянська міська рада.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!