- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Утворили старостинські округи. Затвердили старост

Posted By Модератор On 11.12.2020 @ 12:18 In У міській раді | No Comments

На початку роботи другої сесії Надвірнянської міської ради 8 грудня під орудою Зіновія Андрійовича депутати хвилиною мовчання пом`янули загиблих Героїв України, які віддали своє життя за державний суверенітет і територіальну цілісність рідної країни.

Також на сесії вшанували працівників органів місцевого самоврядування з нагоди їхнього професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня. – Це свято єднає людей з активною життєвою позицією, – наголосив міський голова Зіновій Андрійович, – які переймаються проблемами громади, живуть громадою та не бояться і беруть на себе відповідальність. Відзначення Дня місцевого самоврядування є підтвердженням традицій багатьох поколінь людей, які працюють на благо громади і держави. Надвірнянська об`єднана громада, я більше, ніж переконаний, має всі перспективи для того, щоб бути фінансово спроможною і вирішувати важливі завдання та проблеми. Від працівників органів місцевого самоврядування, від нашої щоденної праці залежить якою стане громада.

Вітаючи з професійним святом, Зіновій Андрійович побажав представникам самоврядних органів терпіння, наснаги, виважених та ефективних рішень для розвитку громади.

За дорученням міської ради, депутатського корпусу керівник Надвірнянської ОТГ спільно із секретарем міської ради Тарасом Пекарським нагородили грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування: Стримбівського, Парищенського, Назавизівського, Молодківського, Гвіздського, Лоївського, Ліснотарновицького сільських голів Любомира Дубіщака, Івана Петрика, Василя Мацелика, Степана Івасика, Дмитра Кріцака, Ярослава Зварича, Марію Марковецьку. Грамоти міської ради вручили і секретарям сільських рад Назавизова – Олександрі Андрійович, Молодкова – Оксані Івасик, Стримби – Іванні Гафійчук, які спільно з сільськими головами працювали у сьомому скликанні. Грамоти удостоїлися також Світлана Боднар, яка у минулому скликанні виконувала обов’язки водночас і сільського голови, і секретаря Краснянської сільської ради.

За координацією Тараса Пекарського депутати затвердили Регламент роботи міської ради, положення про постійні комісії міськради. Ухвалили рішення про план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік. Керуючий справами виконавчого комітету Олег Антонюк доповів про затвердження структури та штатного розпису міської ради, прийнято відповідне рішення.

На сесії окремими рішеннями депутати надали згоду на прийняття у комунальну власність Надвірнянської міськради майна бюджетних установ, а також майна КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги Надвірнянської районної ради» зі структурними підрозділами. Із цих питань доповідав заступник Надвірнянського міського голови Ігор Писклинець.

Внесено зміни до складу тендерного комітету; до статутів комунальних підприємств, а також затверджено їх у новій редакції. Такі рішення прийняли після інформації начальника юридичного відділу міської ради Ярослава Дем`янчука.

За координацією начальника відділу земельних ресурсів Лілія Хлопан депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 5 га за ме­жами населеного пункту міста Надвірна для будівництва, обслуговування і функціонування сировинного парку нафти ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Блок ключових питань порядку денного сесії депутати обговорили й ухвалили по кожному з них рішення під орудою міського голови Зіновія Андрійовича, а напередодні – на засіданні президії міської ради

Згідно з проектом рішення на території Надвірнянської міської ради об`єднаної територіальної громади утворено 9 старостинських округів: Назавизівський – із центром у селі Назавизів, до складу якого входять села Назавизів і Мирне; Верхньомайданський – із центром у селі Верхній Майдан (входить Верхній Майдан); Гвіздський – із центром у селі Гвізд (входять села Гвізд і Млини); Краснянський – із центром у селі Красна (входить село Красна); Лоївський – із центром у селі Лоєва (входить село Лоєва); Стримбівський – із центром у селі Стримба (входить село Стримба); Ліснотарновицький – із центром у селі Лісна Тарновиця (входить село Лісна Тарновиця); Молодківський – із центром у селі Молодків (входить село Молодків); Парищенський – із центром у селі Парище (входять села Парище і Лісна Велесниця). Затвердили Положення про старост. Ухвалили рішення про виготовлення гербових номерних печаток і штампів для старост.

На сесії депутати затвердили старостами старостинських округів: Глуханюка Назарія Ігоровича – Назавизівського; Карманського Василя Івановича – Верхньомайданського; Половка Василя Юрійовича – Гвіздського; Дем`яніва Івана Андрійовича – Краснянського ; Зварича Ярослава Миколайовича – Лоївського; Дубіщака Любомира Адамовича – Стримбівського; Огерука Ярослава Васильовича – Ліснотарновицького; Івасика Степана Юрійовича – Молодківського; Глинчака Олега Івановича – Парищенського.

Затверджено склад виконавчого комітету міської ради у кількості 31 особи.

На другій сесії повноваження депутатів міської ради достроково склали: Ярослав Гундяк – у зв`язку з обранням на посаду заступника Надвірнянського міського голови, Василь Половко і Ярослав Зварич – у зв`язку із затвердженням їх старостами відповідно Гвіздського та Лоївського старостинських відповідних виборчих округів.

Ухвалено рішення (із врахуванням змін і пропозицій) про закріплення за депутатами міської ради округів.

Прозвучали депутатські запити і звернення: Сергія Штогрина – щодо ремонту після повені вулиць Молодіжна, Нижня та продовження маршруту автобуса Надвірна – Стримба до вул Лісова у цьому селі; Дмитра Ковальчишина – щодо можливості створення старостинського округу у с. Лісна Велесниця колишньої Парищенської сільської ради.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/12/utvoryly-starostynski-okruhy-zatverdyly-starost/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.