Газета по-надвірнянськи
 

Відновили містки на вулицях Яворницького, Гонти та Визволення у райцентрі

18 грудня 2020, 13:16 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 103 переглядів

Пошкоджені мости, зруйнована інфраструктура, затоплені угіддя та домогосподарства громадян – цьогорічний червневий паводок завдав чималих збитків Прикарпаттю, зокрема, Надвірній.

Щодо зруйнованої інфраструктури, то містки на річці Стримба зазнали значних пошкоджень. Однак протягом останніх місяців проробили великий обсяг відновлювальних робіт.

Зруйновані мости на вулицях Яворницького та Гонти у райцентрі отримали нове й надійне оновлення. Зокрема, на вул. Яворницького: облаштували залізобетонні підпірні фундаменти, очистили і поглибили русла річки екскаватором, укріпили схили, демонтували і встановили сталеві зварні поручні та настил, змонтували дерев’яну основу моста.

На мості на вул. Гонти також очистили і поглибили русло річки екскаватором, укріпили підпірні стінки мостика.

Серед зруйнованих об’єктів – і пішохідний місток, що знаходиться у міському парку ім. Івана Франка, який веде до мікрорайону на вул. Ломоносова. І вже протягом майже місяця жителі міста можуть безпечно ним пересуватись. Зокрема, влаштовано залізобетонні підпірні фундаменти, укріплено схили, демонтовано старі і встановлено нові металеві зварні поручні та настил на мості.

Укріплені опори й оновлені мости убезпечать та дозволять комфортно пересуватись жителям та гостям міста.

Замовник робіт – відділ будівництва Надвірнянської РДА. Роботи виконали за сприяння на той час діючого народного депутата України, а тепер Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, повідомляє сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!