Газета по-надвірнянськи
 

Як отримати грошову компенсацію замість «пакунка малюка»

30 грудня 2020, 13:01 | Рубрика: До відома краян, Соціальне Версія для друку Версія для друку 8,892 переглядів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 р. № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» внесено зміни у Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

малятка

Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить не менше, як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народилися у 2020 році до 23 жовтня включно, проводять після надання повністю одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення виплачує грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народилися у період із 24 жовтня 2020 р. до 1 липня 2021 р., у разі неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин.

Виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, народжених, починаючи з 1 липня 2021 р., проводять за бажанням отримувача замість згаданої одноразової натуральної допомоги.

Грошову компенсацію призначають у разі неотримання протягом 30 днів із дня народження дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин.

Із 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами для отримання грошової компенсації структурний підрозділ з питань соціального захисту населення приймає від заявників лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Заяви з необхідними документами для отримання грошової компенсації також приймають уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадові особи центру надання адміністративних послуг.

Із 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами для отримання грошової компенсації приймають посадові особи виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

Романія СТЕЦЮК,

заступник начальника управління

соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!