Газета по-надвірнянськи
 

Забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо встановлення карантину

18 грудня 2020, 13:15 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 106 переглядів

Згідно з Розпорядженням Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов`язаної з поширенням коронавірусної хвороби covid-19 на території Надвірнянського району, керівника штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Миколи Кравчука № 20 від 15 грудня 2020 року відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року № 223, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» та з метою оперативного вжиття заходів з протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби COVID-19, ліквідації її наслідків:

1. Керівникам управлінь (відділів, секторів, служб) райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій району:

1.1. Забезпечити на місцях виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби України в області (І. Гурмак), міжрайонну філію ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» (О. Жеревчук), районний відділ Головного управління Національної поліції України в області (В. Струк).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!