Газета по-надвірнянськи
 

Згорів Чорнобиль… Пам’ять – не згорає…

18 грудня 2020, 13:19 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 104 переглядів

14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулось покладання квітів біля пам’ятника героям-чорнобильцям у Надвірній. Участь у заході взяли Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

влада

З того часу минуло вже 34 роки… Однак, пам’ять – не згорає… Трагедія світового маштабу, що трапилася на берегах Прип’яті, не має терміну давності та залишається однією з найболючіших сторінок у нашій історії та важкою спадщиною для майбутніх поколінь. Реальна кількість жертв внаслідок аварії досі не відома. Проте постраждалих могло бути ще більше, якби не ті сміливці, котрі першими прийняли на себе удар, котрі, не шкодуючи власного здоров’я, працювали у зоні радіаційного забруднення. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало жителів Надвірнянщини.

Ми у вічному боргу перед мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи весь світ від ядерної небезпеки. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу, повідомляє сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!