Газета по-надвірнянськи
 

10 січня свій День народження – 60-річчя відзначив заступник Надвірнянського міського голови з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства Олег Володимирович ЙОСИПЕНКО.

15 січня 2021, 13:48 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 99 переглядів

Шановний ювіляре!

Міський голова, колеги, депутатський корпус, виконавчий комітет Надвірнянської міської ради щиро вітають Вас з Днем народження!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи стало міцне здоров’я, а віра, надія та любов – вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро на благо територіальної громади.

йосипенко_олег

Уже понад 20 років Олег Володимирович очолює у міській раді галузь житлово-комунального господарства. А це – комфорт та безпека людей. Він не просто виконує свої обов’язки, а живе цією справою, любить її, вкладає в неї всі свої знання та досвід. Ювіляр вміє організувати робочий процес, налагодити взаєморозуміння з керівництвом та працівниками. Завдяки професіоналізму, відповідальному ставленню до справи, оперативності Олег Володимирович отримав хороший авторитет і довіру, не тільки у колег, а й громади. Хай і надалі буде плідною Ваша праця!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!