Газета по-надвірнянськи
 

ФК «Казка» – переможці Різдвяного кубка з міні-футболу

15 січня 2021, 12:06 | Рубрика: Свята, Спорт Версія для друку Версія для друку 219 переглядів

За чудової погоди 2 січня після урочистого виконання Гімну України та віншування й коляди розпочалися міні-футбольні баталії на двох спортивних майданчиках у Надвірній за Різдвяний кубок Надвірнянської міської ради територіальної громади, який відкрили голова РДА Володимир Пасько разом із Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем.

спорт

Футбольні команди з Надвірної – ФК «Надвірна», ФК «Бандерштат», «Казка», «НПЗ», юнаки «Бескид», «Торнадо» та сусідніх населених пунктів – Гвозда, Парища, Красної, Назавизова та Пньова продемонстрували власну професійність, характер та наполегливість.

Відтак, 3 січня відбувся фінал, в якому зустрілися «Надвірна», «Казка», «Бандерштадт» та спортсмени с. Парище. У захоплюючому поєдинку сильнішою і спритнішою за інших виявилася команда «Казка» під орудою тренера Олега Тащука, яка стала володарем Різдвяного кубка.

Міський голова Зіновій Андрійович нагородив фіналістів відповідними призами та вручив грошові винагороди, за інформацією сайту «Футбол Надвірнянщини».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!