Газета по-надвірнянськи
 

Кабінет Міністрів обмежив максимальну ціну на газ для жителів на рівні 6,99 грн. за куб. метр до 31 березня

22 січня 2021, 13:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 84 переглядів

Кабмін вніс природний газ у перелік товарів, які мають істотну соціальну значущість, затверджений постановою від 22 квітня 2020 року №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення».

Постановою від 18 січня 2021 року №25 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» доповнено постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обме­жувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» пунктом 41-1 такого змісту:

«Установити з 1 лютого 2021 р. на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 р., граничну ціну на природний газ за договорами постачання між побутовими споживачами та постачальниками, у тому числі постачальником «останньої надії», на рівні 6 гривень 99 копійок за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість та плати за транспортування магістральними газопроводами до внутрішніх точок виходу з газотранспортної системи)».

Крім того, Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики і компослуг (НКРЕКП), планує схвалити рішення про зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Так, для АТ «Івано-Франківськ­газ» тариф на послуги розподілу природного газу планують затвердити у розмірі 1,79 грн. за 1 куб. м на місяць (без ПДВ) проти 1,91 грн. за 1 куб. м на місяць (без ПДВ).

Повідомляє Держспоживслужба.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!