Газета по-надвірнянськи
 

Перші змагання на спортмайданчику у Добротові

15 січня 2021, 13:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 105 переглядів

У селі Добротів Ланчинської громади діти та дорослі матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут у неділю, 3 січня, урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Освячення нового інфраструктурного об’єкта провели священники різних конфесій: храмів Святих Володимира і Ольги УГКЦ о. Роман Гринів та Положення Пояса Пресвятої Богородиці ПЦУ о. Михайло Слободян. На відкриття мініфутбольного поля завітала Ланчинський селищний голова Надія Данилюк, яка, зокрема, мовила: «Цей майданчик профінансовано з обласного бюджету – 500 тисяч гривень, але Ланчинська селищна рада також долучилася і провела освітлення, на яке виділила 50 тисяч. Дуже приємно відзначати, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудовувати нашу спортивну інфраструктуру в Ланчинській громаді. І велика дяка кожному, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу займатися фізичною культурою і спортом у громаді та, зокрема, тут, у Добротові. Дякую вам!». У церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови, депутат обласної ради Михайло Іваночко, заступники з питань діяльності виконавчих органів Михайло Мельник та Ігор Голіней, староста села Добротів Михайло Іванішак, член виконкому Ланчинської селищної ради Юрій Голіней, депутати Ланчинської селищної ради, підприємці та жителі громади.

Надія Данилюк вручила подяки кожному, хто долучився до створення спортивного майданчика. Після закінчення офіційної частини свято на майданчику продовжилося – відбулися перші спортивні змагання з мініфутболу, повідомляє сайт Ланчинської громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!