Газета по-надвірнянськи
 

Позачергова 4-а cесія Ланчинської селищної ради

15 січня 2021, 12:41 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 99 переглядів

5 січня під головуванням Ланчинського селищного голови Надії Данилюк на четвертій позачерговій сесії VIII скликання Ланчинської селищної ради розглянули 13 питань.

Зокрема, про створення комунального підприємства «ЛанчинБуд» Ланчинської селищної ради; про перейменування навчальних закладів та затвердження їх Статутів – Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка, Ланчинської і Добротівської гімназій, Середньомайданського ліцею, Ланчинського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Ромашка», Ланчинської дитячої музичної школи; про перейменування КП «ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ» та Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості та затвердження їхніх Статутів; про затвердження Статуту комунального підприємства «Карпати» у новій редакції; про перейменування установ клубного та бібліотечного типу і затвердження їх Положень.

А також про внесення змін до рішення сесії № 12-2/2020 від 4 грудня 2020 р. «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Ланчинської селищної ради». І питання «Різне».

Важливим стало питання створення КП «ЛанчинБуд», за це проголосували 16 із 17 присутніх на пленарному засіданні (всього у Ланчинській селищній раді 19 депутатів). Також депутати проголосували низку інших важливих питань, повідомляє сайт «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!