Газета по-надвірнянськи
 

Сонячна електростанція – для Надвірнянської дитячої художньої школи

15 січня 2021, 13:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 103 переглядів

Нещодавно у Надвірнянській дитячій художній школі встановили та презентували сонячну електростанцію. Це стало можливим завдяки спецкоштам (а це майже 300 тис. грн.) відділу культури, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації.

Головна перевага сонячних панелей очевидна – після їх встановлення та під`єднання художня школа може генерувати свою власну електроенергію, зменшує свою залежність від електропостачальника та скорочує витрати на електроенергію.

Потужність електростанції становить 15 кВт. Гарантія на різне обладнання станції – від 10 до 20 років. Позитивом є і те, що у проекті використано розумні технології (спостерігати та керувати станцією можна зі смартфону).

Переможцем через електронну систему публічних закупівель PROZORRO стала компанія «Енергія сонця. Альтернативна енергія» з м. Івано-Франківськ.

Надвірнянська дитяча художня школа – це перша бюджетна установа в області, яка встановила сонячну електростанцію на теренах Прикарпаття, та перша художня школа в Україні, яка має змогу користуватись альтернативним джерелом електроенергії, інформує сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!