Газета по-надвірнянськи
 

Тетянка Коваль – володар майже півсотні нагород!

15 січня 2021, 12:09 | Рубрика: Світ дитинства Версія для друку Версія для друку 9,381 переглядів

Одинадцятирічна Тетяна Коваль із Ланчина нагороджена Дипломом за перемогу в премії «100 успішних та видатних дітей 2020» від новорічного спецвипуску Всеукраїнського журналу «Ukrainian People/Kids». Такою приємною звісткою про юну краянку поділився сайт «Ланчинська громада» уже цьогоріч 5 січня.

Тетяна-Коваль-шахи

А ще вона стала переможницею у Міжнародному фіналі фестивалю-конкурсу талантів у номінації «Художнє читання» за високу виконавчу майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва, який тривав торік у Херсоні. Навчили її виразному читанню учителі Ланчинського ліцею Галина Іваночко та Тетяна Дикан. Вона запрошена для участі у фіналі Всеукраїнського проекту фестивалю-конкурсу для кращих виконавців «Зірковий талант України», що має відбутися влітку у м. Скадовську, написала на своїй сторінці у FB мама Тетянки, котра дуже тішиться її великими успіхами і що її донечка прославляє не тільки рідний Ланчин, а й Прикарпаття.

Дівчинка із 4-х років розвиває навички гри у шашки, із 5-ти – вдосконалює малювання, із 6-ти – виразне читання та декламацію. Додатково відвідує музичну школу (клас скрипки), займається танцями, навчається у Ланчинському ліцеї ім. Юрія Шкрумеляка. Є переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, має 45 дипломів за досягнення у шахах, майже всі вони – це перші місця, які вона посіла у змаганнях.

Найцінніше для неї є родина: найулюбленіша мама Марія, котрій присвятила не один авторський вірш, а її кумир – старший брат Олександр, ліцеїст, який, до речі, є кандидатом у майстри спорту із шашок і 20-разовий чемпіон України.

Тетянка – активна, допитлива, завдяки своїй наполегливій праці підкорює нові вершини. Її плани – стати чемпіонкою України з шашок. Одним із найголовніших своїх досягнень вона вважає перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Я Артист України». Її кредо: «Якщо хочеш чогось досягти, треба віддаватися роботі на всі 100%».

Бажаємо їй творчої наснаги та нових перемог!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!