Газета по-надвірнянськи
 

Бібліотеки у новому форматі

12 лютого 2021, 11:24 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 27 переглядів

«Новий формат – нові вимоги» – під таким гаслом відбувся у Надвірнянській центральній публічній бібліотеці День завідувачів бібліотек. Із січня цього року 13 бібліотек увійшли у підпорядкування управління культури і туризму Надвірнянської міської ради.

Директор центральної публічної бібліотеки Галина Волошин проаналізувала діяльність бібліотечних установ за минулий рік та висвітлила основні напрямки роботи бібліотек Надвірнянської територіальної громади на 2021 рік з орієнтиром діяльності на втілення у життя Цілей сталого розвитку України, акцентувала увагу на проблемах роботи з бібліотечними фондами та необхідності їх структурної реорганізації.

Провідний методист центральної бібліотеки Марта Кушнерчук надала методичні рекомендації щодо планування роботи бібліотек та реалізації запланованих на цей рік обласних і районних конкурсів, акцій, проектів, провела інтелект-реліз «Калейдоскоп найпомітніших дат і подій на І квартал 2021 р.». Обговорили важливість активізації роботи бібліотек у застосуванні нових форм роботи в умовах пандемії та методів висвітлення своєї діяльності із використанням засобів зовнішньої комунікації та соціальних мереж. Досвідом роботи з цього напрямку поділились завідувачі Молодківської бібліотеки Галина Середюк та Верхньомайданської Галина Токарук.

Галина ВОЛОШИН,

директор Надвірнянської ЦПБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!