Газета по-надвірнянськи
 

Четверта сесія обласної ради 8-го демократичного скликання

26 лютого 2021, 12:27 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 2,410 переглядів

У п’ятницю, 19 лютого ц. р., відбулася 4-а сесія Івано-Франківської обласної ради 8-ого демократичного скликання. До проєкту порядку денного сесійного засідання за рекомендаціями президії обласної ради та пропозиціями депутатів внесли 60 питань.

Свою роботу прикарпатські обранці розпочали з підтримки підписання Меморандуму про міжрегіональну співпрацю між Івано-Франківською та Тернопільською обласними радами. Опісля прийняли рішення, якими проголосили 2021 рік на Прикарпатті Роком полковника Армії Української Народної Республіки, голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця та звернулися до Президента України з проханням присвоїти звання Герой України Євгенові Коновальцю (посмертно).

Реагуючи на актуальні соціально-економічні проблеми, депутатський корпус схвалив звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо незабезпеченості коштами на утримання районних рад області.

Водночас депутати заслухали звіт голови облдержадміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих обласною радою обласній державній адміністрації, та інформацію про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку області на 2020 рік, затвердили розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2021 році.

Прокурор області і начальник Головного управління Національної поліції в області поінформували депутатський корпус про роботу відповідних структурних підрозділів за 2020 рік.

Під час сесійного засідання депутати також схвалили план роботи обласної ради на 2021 рік, план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, створили лічильну комісію і комісію з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради.

Серед іншого, позитивними стали і рішення депутатського корпусу щодо низки питань, які регулюють майнові, земельні та трудові відносини, інформує пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!