Газета по-надвірнянськи
 

Капітально відремонтували та реконструювали заклади освіти в Яремчі і Гаврилівці

19 лютого 2021, 12:43 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 290 переглядів

В Івано-Франківській області у рамках програми «Велике будівництво» збудували, реконструювали або відремонтували 14 соціальних об’єктів – 6 дитячих садочків, 5 шкіл та 3 спортивних об’єкти.

На реалізацію цих проєктів виділено у 2020 році 122 млн. грн.: із Державного фонду регіонального розвитку – 108,2 млн. грн., із бюджетів органів місцевого самоврядування – 13,6 млн. грн. та 200 тис. грн. – власні кошти.

Завершення будівництва та реконструкції шести дитячих садочків суттєво покращили умови навчання для 330 дошкільнят, а п’яти шкіл області – 2492 учнів.

У Надвірнянському районі завдяки «Великому будівництву» провели реконструкцію з добудовою Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. У рамках проєкту завершили реконструкцію блоку №1, де розмістили кімнати для 1-4 класів, учительську, бібліотеку, спортзал та інші приміщення. Також реконструювали блоки № 2 і 3, в яких працюватимуть їдальня з відповідними виробничими приміщеннями, актовий зал, кімнати для учнів старших класів, навчальні кабінети з лаборантськими, виробничі майстерні, адміністративні приміщення, санвузли та гардеробні.

Створено 130 нових навчальних місць та комфортні умови для безпечного перебування у цьому навчальному закладі понад шести сотень учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 44,4 млн.

В урядову програму пощастило також потрапити Гаврилівському ліцею Переріслянської територіальної громади. У цьому освітньому закладі капітально відремонтували п’ять корпусів: навчальний 1-4 класів, адміністративний, навчальний корпус 5-11 класів, спортзал, басейн. Під час ремонту замінили дерев’яні вікна на металопластикові, утеплили фундамент будівлі, відремонтували й утеплили горище та фасади. Відтепер 341 учень навчається у комфортних та безпечних умовах.

Загальна кошторисна вартість – 11 млн. грн., інформує пресслужба ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!