Газета по-надвірнянськи
 

Меморандум: ціни на тепло та гарячу воду не зміняться

12 лютого 2021, 11:25 | Рубрика: Акцент, Влада Версія для друку Версія для друку 1,672 переглядів

З ініціативи Володимира Зеленського підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблем у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води українцям, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону, повідомляє Офіс Президента України.

Меморандум уклали між Кабміном в особі міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «Нафтогазом України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

Від міських голів його підписали міські голови Житомира Сергій Сухомлин, Києва – Віталій Кличко, Одеси – Геннадій Труханов, міста Бучі – Анатолій Федорук. За допомогою відеозв’язку на заході були присутні міські очільники Дніпра Борис Філатов, Львова Андрій Садовий та Маріуполя Вадим Бойченко.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

«Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дасть змогу уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

За матеріалами

інтернет-ресурсу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!