- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Молодіжний кубок Пасічнянської громади

Posted By Модератор On 19.02.2021 @ 12:23 In Спорт | No Comments

14 лютого, напередодні величного християнського свята Стрітення Господнього, у с. Зелена за ініціативи та підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, старост і молодих активістів на чолі із Ростиславом Остап’юком на нещодавно відкритому у цьому селі спортивному майданчику зі штучним покриттям відбувся розіграш молодіжного Кубка Пасічнянської ТГ з міні-футболу серед юнаків 2002-2005 року народження.

У турнірі взяли участь п’ять футбольних команд: «Зірка» (с. Черник), «Фентираль» (уч. Фентираль, с. Зелена), «Спорт UA» (уч. Хрипелів, с. Зелена), «Динамо» (уч. Лазок, с. Зелена), «Битків». Змагалися команди за коловою системою у 5-ти турах (по дві команди у кожному). Загалом відбулось 10 футбольних двотаймових матчів по 10 хвилин.

Арбітри футбольних матчів – Дмитро Прокопечко та Михайло Мартинів.

Незважаючи на те, що падав сніг, змагання виявилися цікавими та захоплюючими, із багатьма гострими моментами та забитими м’ячами у ворота суперників.

Після закінчення футбольного турніру в спортивному залі Зеленського ліцею урочисте нагородження переможців цього молодіжного Кубка Пасічнянської ТГ провелди заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук та арбітр турніру Дмитро Прокопечко. Володимир Крошков, звертаючись до учасників змагань, подякував усім за цікавий турнір, який популяризує футбол серед молоді, та висловив сподівання, що наступного разу учасників змагань побільшає. До привітань долучився і староста сіл Зелена, Черник та Максимець Василь Осташук, який, зокрема, наголосив, що, незважаючи на погодні умови, всі команди виклались «по повній» та показали змістовну гру.

За результатами розіграшу, переможцем молодіжного Кубка Пасічнянської ТГ стала футбольна команда «Фентираль», яка у п’яти турах змагань здобула 10 очок. Організатори та доброчинці турніру нагородили її Кубком «Переможець юнацького кубку з міні-футболу Пасічнянської ТГ 2021 рік».

Друге місце посіла команда «Спорт UA» (9 очок), третє – ФК «Зірка» (6 очок), четверте – у ФК «Битків» (2 очка) та п’яте – у ФК «Динамо» (1 очко).

Статуетками «Кращий бомбардир» відзначено гравця ФК «Фентираль» Юрія Макарука, «Кращий воротар» – гравця ФК «Спорт UA» Євгена Кіндратюка (7 забитих м’ячів), «Кращий гравець» – гравця ФК «Зірка» Ростислава Остап’юка.

Переможців турніру та команд-володарів другого і третього місць організатори та доброчинці змагань нагородили цінними призами, інформує «Громада Пасічна».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/02/molodizhnyj-kubok-pasichnyanskoji-hromady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.