- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Надвірнянська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Posted By Модератор On 19.02.2021 @ 12:17 In Оголошення | No Comments

- провідний спеціаліст з інформаційної політики відділу технічного та інформаційного забезпечення Надвірнянської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування (журналістика, діловодство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

- заступник начальника управління освіти Надвірнянської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

- провідний спеціаліст, фахівець з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та виконання договорів і закупівель управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досвід роботи в системі Prozorro (проведення усіх видів процедур з публічних закупівель за новим законодавством) в органах місцевого самоврядування, державній службі або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

– заяву про допуск до конкурсу, в якій зазначають, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4х6 см;

– копії документу(ів) про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому порядку;

– копію паспорта громадянина України;

– документ, що підтверджує наявний стаж роботи (витяг з трудової книжки);

– підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у вигляді посилання на відповідну декларацію, розміщену в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

– письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;

– медичні довідки про стан здоров’я за формами №122-2/о, №140/о, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;

Заяву та інші документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (в кабінеті №6 міської ради).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати за адресою: вул. Мазепи, 29, м. Надвірна, Надвірнянська міська рада (каб. № 6), тел. 2-64-88.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/02/nadvirnyanska-miska-rada-oholoshuje-konkurs-na-zamischennya-vakantnyh-posad-5/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.