Газета по-надвірнянськи
 

Налагоджуємо партнерські стосунки

12 лютого 2021, 12:00 | Рубрика: Співробітництво, У міській раді Версія для друку Версія для друку 7,994 переглядів

Міжнародна співпраця – це завжди досвід. І черговий досвід Надвірнянська міська рада переймає від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), уклавши меморандум про взаєморозуміння у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Надвірна у числі 32-х міст-партнерів згаданого проекту.

Його мета – впровадження енергетичного менеджменту у громадах-партнерах; включення енерго­ефективних заходів у процедури технічного обслуговування і догляду громадських споруд; зниження використання енергетичних ресурсів та викидів парникових газів у атмосферу.

Проект охоплює два робочі пакети. Перший – передбачає, що розробляють концепцію з енергоменеджменту для громади, проводять порівняльний аналіз пропозиції та потреб підтримки. Другий – забезпечує проведення порівняльного аналізу наявних заходів і потреб у підтримці щодо підвищення енергоефективності у громадських будівлях, на основі чого визначають подальший порядок дій у співробітництві. Зокрема, проведення енергоаудиту, а також запровадження в окремих громадах (15 громад з 32-х) демонстраційних проектів, які передбачають проведення термомодернізації будівель.

Меморандум діятиме до 2025 року, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!