Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Шевченко: «Разом ми зможемо протистояти негоді»

19 лютого 2021, 12:34 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 54 переглядів

За минулий тиждень на території Івано-Франківщини трапилось дуже багато снігових заметів та цілих снігових колапсів. Люди залишились заблокованими, до них не може приїхати ні «швидка», ні поліція, ні автомобілі з продуктами. Команда депутата обласної ради Олександра Шевченка допомагає своєю спецтехнікою. Снігові замети розчищають як на дорогах державного значення, так і на звичайних сільських вулицях.

машина

У селі Котиківка, що на Городенківщині, перемело дорогу державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Там залишились заблокованими 7 сіл. А в заметах застрягли близько 10 автомобілів із людьми. Компанія «ПБС» надала для допомоги потужну техніку для швидкого розчищення двометрових заметів.

Також на Городенківщині замело снігом й інші дороги, які ведуть до віддалених сіл. Їх вдалося за короткий час розчистити.

грейдер

Команда Олександра Шевченка паралельно працює майже у кожному районі Прикарпаття, щоб допомогти людям дістатися до родин, а медикам до хворих.

Багато доріг вдалося розчистити на Богородчанщині, Тисмениччині, Надвірнянщині, Тлумаччині, Коломийщині та Снятинщині. Складності додають постійні хуртовини, через що дороги перемітає знову за кілька годин. Але дорожники працюють цілодобово.

«Ситуація дуже складна. Можна шукати винних, а можна просто постаратись допомогти тим, хто не може впоратися із заметами – без звинувачень чи виправдань. Разом ми зможемо протистояти негоді», – підсумував депутат обласної ради Олександр Шевченко.

Віталія ВАСИЛЬЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!