- Народна Воля - http://volya.if.ua -

ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:

Posted By Модератор On 19.02.2021 @ 12:18 In Оголошення | No Comments

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

- начальник управління.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 2 років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТ­КУ, ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

- начальник відділу.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- головний спеціаліст.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Досвід роботи в системі Prozorro (проведення усіх видів процедур з публічних закупівель за новим законодавством) в органах місцевого самоврядування, державній службі, або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

- начальник відділу – заступник начальника управління.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

 ВІДДІЛ ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

- начальник відділу.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби чи досвід роботи на посаді юриста підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

ВІДДІЛ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

- головний спеціаліст.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради такі документи:

- заяву про допуск до конкурсу, в якій зазначають, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4×6 см;

- копії документу(ів) про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому порядку;

- копію паспорта громадянина України;

- документ, що підтверджує наявний стаж роботи (витяг із трудової книжки);

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у вигляді посилання на відповідну декларацію, розміщену в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

- письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;

- медичні довідки про стан здоров’я за формами № 122-2/0, №140/о, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України.

Заяву та інші документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткову інформацію щодо основ­них функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати за адресою: вул. Софії Галечко, 127, с. Пасічна, Пасічнянська сільська рада. тел.: +380971410215.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/02/pasichnyanska-silska-rada-oholoshue-konkurs-na-zamischennya-vakantnyh-posad/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.