- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Поляницька сільська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області

Posted By Модератор On 12.02.2021 @ 10:54 In Оголошення | No Comments

оголошує конкурс на посаду у структурі Поляницької сільської ради:

– начальник служби у справах дітей.

Вимоги до посади: освіта повна вища юридична, педагогічна, практичного психолога, стаж роботи за фахом не менше 2 років або стаж роботи не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК, практичні навики роботи із дітьми.

До участі у конкурсі не допускають осіб, які визнані в установленому порядку недієздатними, мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця, у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам, позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін та в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування; резюме довільної форми; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) із відповідними додатками; дві фотокартки розміром 3×4 см; згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію паспорта громадянина України, копію військового квитка (для військових та військовозобов’язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці – за тел. (03434) 37-3-27.

Документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Карпатська, 1 А, с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області, 78593.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/02/polyanytska-silska-rada-nadvirnyanskoho-rajonu-ivano-frankivskoji-oblasti/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.