Газета по-надвірнянськи
 

П`ята сесія: насичена, динамічна, результативна

19 лютого 2021, 12:51 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 315 переглядів

Понад 160 питань обговорили й ухвалили відповідні рішення з них на 5-й сесії Надвірнянської міської ради у четвер, 11 лютого, під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича.

На початку роботи за пропозицією міського голови депутати хвилиною мовчання вшанували відважних борців за незалежність України, а також Героїв Небесної Сотні. – 18-20 лютого минають сьомі роковини найтрагічніших подій у сучасній історії України, які сколихнули не лише нашу країну, але і весь світ, – мовив Зіновій Андрійович. – Ці героїчні і водночас трагічні події залишаться на сторінках українського державотворення, а пам`ять про Героїв Небесної Сотні – у наших душах і серцях.

  • Зіновій Андрійович зазначив, що всі питання порядку денного сесії детально проаналізували і вивчили на засіданнях профільних депутатських комісій та президії міської ради, за що висловив вдячність і депутатам, і очільникам комісій, а також апарату міської ради – за належно-фахову підготовку матеріалів п`ятої сесії.

Перед початком обговорення питань порядку денного керівник депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність» у міській раді Василь Будзак повідомив про виключення зі складу фракції депутата Тараса Бородача.

За координацією секретаря міської ради Тараса Пекарського затверджено програму розвитку місцевого самоврядування Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік; погоджено вступ міської ради до місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об`єднаних територіальних громад Прикарпаття». Також введено представників міської ради до складу загальних зборів засновників, редакційної ради та ревізійної комісії телерадіокомпанії «Надвірна».

  • Рішеннями сесії депутати затвердили цілу низку цьогорічних програм розвитку у сфері житлово-комунального господарства, соціальній, медичній тощо;
  • надали пільги реабілітованим громадянам, інвалідам І та ІІ груп по зору та дітям-інвалідам до 18 років по зору;
  • виділили кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги.

Ці питання обговорювали за участі заступників міського голови Олега Йосипенка, Ігоря Писклинця, начальників: офісу соціальних послуг – Василя Василенка; відділу молоді та спорту – Василя Завадського; управління культури і туризму – Олександра Зварчука; управління надання адміністративних послуг – Мар`яни Мацько; управління освіти – Тетяни Дзем`юк; управління житлово-комунального господарства та інфраструктури – Андрія Гуцька; управління економіки – Тараса Новосельського; відділу фінансового управління – Лариси Русаловської; а також директора КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Сергія Ємельянчука. Власне під його керівництвом затвердили комплексну програму розвитку та життєзабезпечення КНП і програму інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов`язаних із наданням медичної допомоги у Надвірнянській ЦРЛ на 2021-2025 роки.

Водночас ,відповідаючи на запитання депутатів, Сергій Ємельянчук поінформував про ситуацію із захворюванням на COVID-19 за станом на час проведення сесії, 11 лютого. За його словами, у центральній районній лікарні розгорнуто 136 ліжок, 90 відсотків яких під`єднано до кисню. На 136-ти ліжках – 127 коронавірусних хворих, 67 із них під`єднані до кисню. Восьмеро пацієнтів – у реанімації і також – на кисневій підтримці. Напруженими особливо видалися 10 і 11 лютого, коли заповнені були усі ліжкомісця, а також при офіційно 6-ти в реанімації розгорнули 10 ліжок; ще півдесятка – у відділенні невідкладної допомоги. Тож, у першій декаді останнього календарного місяця зими Надвірнянська ЦРЛ – 100-відсотково завантажена ковідними недужими. Хворих із нашого, Надвірнянського, району машини екстреної медичної допомоги доставляли і в Калуш, Солотвино, Рогатин, де є вільні місця, констатував Сергій Ємельянчук.

Питання майнові, містобудування та земельні обговорили й прийняли позитивні рішення під орудою начальника відділу розпорядження майном управління економіки Ольги Малахової, керуючого справами виконавчого комітету Олега Антонюка, начальників управління містобудування і архітектури Олесі Костирко й управління земельних ресурсів Лілії Хлопан.

На 5-й сесії депутати підтримали звернення Надвірнянської міської ради до головного державного санітарного лікаря України, заступника начальника регіонального відділення ФДМУ в Івано-Франківській області, голови ФДМУ щодо проведення аварійної будівлі (приміщення колишньої лабораторії РайСЕС) на вул. Петрушевича, 3 у м. Надвірна до діючих норм містобудування.

Ухвалено відповідні рішення і з додаткових питань, обговорили чимало питань у «Різному».

Депутатські запити і звернення оприлюднили: Василь Будзак – щодо внесення змін до регламенту роботи ради стосовно її відкритості та гласності (у форматі підтримки ініціативи аналогічного змісту депутата облради Володимира В`ятровича); Сергій Штогрин – про необхідність вуличного освітлення і продовження маршруту у с. Стримба; Андрій Левицький – щодо покращення благоустрою пішохідного переходу (встановити світлофор) навпроти Назавизівського ліцею; освітлення біля пішохідного переходу у с. Лісна Тарновиця.

На цьому п`ята сесія міської ради завершила свою роботу.

Передбачається, що наступне сесійне засідання відбудеться через місяць.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!