Газета по-надвірнянськи
 

Робота у депутатських комісіях

26 лютого 2021, 12:14 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 325 переглядів

У Надвірнянській міській раді на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури депутати спільно з профільними керівниками обговорили більше десятка питань, які в основному стосувалися заяв жителів громади.

На розгляд винесли питання щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, внесення змін до генплану і розроблення ДПТ для будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення. Після обговорення ці питання погодили.

Водночас із комісією містобудування та архітектури у Надвірнянській міській раді працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою й екології. Депутати спільно з профільними заступниками обговорили 5 питань. Зокрема, звернення щодо заборони паркування автотранспорту біля будинку на майдані Шевченка у Надвірній. Комісія вирішила встановити дорожній знак «Парковка заборонена».

На засідання комісії винесли питання про тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП «Надвірнаводоканал» та погодили інвестиційну програму на 2021-2023 роки цього підприємства.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!