Газета по-надвірнянськи
 

Спільними зусиллями розвиваємо футбол

26 лютого 2021, 12:17 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

Дух справжньої чоловічої боротьби, неймовірна радість від перемог, а ще граціозність і краса. Це основні чинники футболу – одного з видів спорту, перед яким неможливо встояти.

На Надвірнянщині у футбол грають давно, тут виросло не одне покоління футболістів, які десятиліттями прославляли край. Таку традицію у Надвірнянській міській раді й надалі продовжують, незважаючи на нелегкий час реформування.

  • Щоб цей вид спорту ще успішніше розвивався та об’єднував жителів району, відбулася зустріч голів територіальних громад Надвірнянщини із представниками обласної асоціації футболу.

У засіданні взяли участь голови Надвірнянської, Пасічнянської, Делятинської, Переріслянської ТГ, перший заступник голови Івано-Франківської асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор Василь Сікора, відповідальний секретар Олег Волосянко, начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський та голова районної федерації футболу Тарас Пушкар.

Захід проходив під головуванням міського голови Надвірнянської ТГ Зіновія Андрійовича, який зазначив, що в Надвірній завжди підтримували юних футболістів, професійних спортсменів, тренерів, спортивні клуби, організації тощо. Таке сприяння відбудеться і в майбутньому, у форматі об’єднаної громади. Футбол – це своєрідна аура, що панує на стадіоні, запеклі баталії на полі та непередбачуваність поєдинків – це вражає.

– Наше першочергове завдання – це реформування районних футбольних осередків. Уже з другої половини 2021 року ці структури отримають статус асоціацій. Майбутня асоціація об’єднає всі території, які ввійшли до Надвірнянського району. Проте, графік проведення районних чемпіонатів та турнірів не зміниться, – розповів перший заступник голови Івано-Франківської асоціації футболу Тарас Клим.

– Надвірнянська громада має найбільше представництво у районній федерації футболу. Нами спільно започатковано відкритий чемпіонат з мініфутболу – це дало хороший результат. Є велика підтримка спорту з боку міського голови Зіновія Андрійовича та депутатського корпусу. На сесії затверджена програма розвитку фізичної культури і спорту, де передбачено фінансування. Це ряд важливих заходів, які дозволять проводити спортивні змагання та залучати якомога більше молоді, – вважає начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський.

Про стан Надвірнянської районної федерації футболу розповів на зустрічі її голова Тарас Пушкар, який, незважаючи на реформи, бачить перспективи розвитку цього виду спорту та вдячний тим людям, які готові футбол підтримувати.

Чемпіонат: інтрига набирає обертів

У Надвірнянській територіальній громаді триває відкритий чемпіонат з мініфутболу 2021 року серед аматорських команд.

8 найсильніших команд, за підсумками групових змагань, продовжать боротьбу за чемпіонство… Це: чотири надвірнянські ФК «НПЗ», «Казка», «Надвірна» і «Бескид» (дорослі), а також футбольні команди «Лістер» із Лісної Тарновиці, назавизівська «Підгір`я», «Скеля» із Пнів`я та ФК «Волосів», уточнив начальник відділу молоді і спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!