Газета по-надвірнянськи
 

Співпраця Яремчанської громади та Прикарпатського університету

12 лютого 2021, 12:05 | Рубрика: Співробітництво Версія для друку Версія для друку 8,045 переглядів

9 лютого ректор ПНУ Ігор Цепенда та Яремчанський міський голова Андрій Мироняк підписали угоду про співпрацю між Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника та Яремчанською міською територіальною громадою задля розвитку громади, зокрема, та регіону, загалом.

На робочій зустрічі також обговорили напрямки співпраці. У ній, окрім підписантів угоди, взяли участь проректор із соціально-економічного розвитку університету Ярослав Шинкарук, директори Наукового парку «Прикарпатський університет» Роман Бубна та Проєктно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН» Прикарпатського університету, доцентка кафедри фінансів економічного факультету Світлана Кропельницька, директор Ботанічного саду ПНУ Роман Стефанюк, староста Микуличина Василь Скірчук, керуючий справами Яремчанської міської територіальної громади Василь Озорович.

  • Ректор Ігор Цепенда зазначив, що Прикарпатський університет уже має певний досвід співпраці з територіальними громадами краю. Щодо Яремчанщини – основа для двостороннього партнерства є. Адже, у с. Микуличин із 1989 року функціонує спортивно-оздоровчий комплекс «Смерічка» Прикарпатського національного університету (свого часу впродовж 1968-1989 рр. працював табір «Зірка» для дітей працівників освіти та наукових установ).
  • Також зараз у Микуличині реалізують державний інвестиційний проєкт «Будівництво Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України і Польщі». Це ще один спільний задум Прикарпатського та Варшавського університетів, який сприятиме, зокрема, європейській інтеграції України.

Яремчанський міський голова Андрій Мироняк зауважив, що в умовах сьогодення у житті громади є чимало питань, які потрібно вирішувати. Зокрема, з екології, водопостачання, освіти. Він висловив зацікавленість у співпраці з Прикарпатським університетом і додав:

«Міжнародний молодіжний центр у серці Микуличина – це туристична візитівка Прикарпаття. Для громади – це нові робочі місця, наповнення бюджету. А це зараз дуже важливо. Зокрема, щоб молоді люди не залишали свої домівки, а мали можливість працювати на своїй землі», повідомляє пресслужба ПНУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!