Газета по-надвірнянськи
 

Сподівання горян залишаються незмінними

12 лютого 2021, 12:07 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 80 переглядів

Найвіддаленіше гірське село Бистриця вже об`єднаного з Яремчанщиною Надвірнянського району ввійшло до складу Поляницької сільської ради територіальної громади.

Старостинський округ очолила призначена на посаду старости колишній багаторічний Бистрицький сільський голова Ганна Василівна Гав`юк. Уже у своєму новому статусі староста розповіла, що всі установи на території села, місцеві ліцей (перейменована Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ДНЗ «Гуцулочка», пожежна частина, збережені та функціонують у звичному режимі.

  • В адміністративному приміщенні Бистрицького старостинського округу, крім старости, працюють діловод, спеціаліст Центру надання адміністративних послуг Поляницької сільської ради, а також фахівець із земельних питань. Комунікація з адмінцентром об`єднаної територіальної громади налагоджена, систематично відбуваються наради, виїзні прийоми громадян тощо. За всіма необхідними довідками жителям Бистриці їхати у Поляницьку сільську раду не доводиться: їх видають безпосередньо у приміщенні Бистрицького старостинського округу.

На сьогодні Поляницю і Бистрицю з`єднує поки що лісова дорога протяжністю понад 20 км, яка потребує підсипки, грейдування. Цей шлях горяни долають пішки, сподіваючись, що і сюди, у мальовничі безмежні місцини, прийде інвестор, щоб спорудити довгоочікуваний туристичний комплекс «Буковель №2» у Бистриці. Адже тільки з розвитком туризму пов`язані надії на перспективу й оновлення села.

Туристичний комплекс стовідсотково просуватиметься на Бистрицю, переконливо мовив в ексклюзивному інтерв`ю часопису «Народна Воля» заступник Поляницького сільського голови Андрій Манджарин. У найближчій перспективі Поляницької сільської ради – ремонт уже згаданої дороги, а також інших вулиць села, облаштування освітлення та й загалом максимальне сприяння у всіх справах.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!