Газета по-надвірнянськи
 

ЦВК зареєструвало першого кандидата на вибори у 87-му окрузі на Прикарпатті

12 лютого 2021, 12:16 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 90 переглядів

Під час засідання 3 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у народні депутати України на проміжних виборах 28 березня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область).

фото-з-посвідченням

Ним став самовисуванець Ноняк Михайло Васильович, повідомляє офіційний сайт ЦВК.

На своїй сторінці у Фейсбук Михайло Ноняк прокоментував свою реєстрацію та опублікував світлину з посвідченням кандидата.

«Старт взято! Отримав посвідчення за номером 1 кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах 28 березня 2021 року. Тепер вперед і тільки до перемоги! Разом із громадами. Плече до плеча», – йдеться у дописі.

Також кандидат написав, що боротьба за мандат буде запеклою, брудною і без правил. За його словами, олігархи не мають наміру відступати, але цього разу все буде не за їхнім планом.

«Мій край – не годівниця. А мої земляки гідні самостійно розпоряджатися його ресурсами на благо громади, краю, України. В ім’я гідного майбутнього наших дітей. І їм не потрібні подачки. Буду першим від сьогодні і до перемоги!», – написав Ноняк.

Про кандидата

Михайло Ноняк народився 24 жовтня 1982 року у селі Манява Богородчанського району. Навчався у Надвірнянському коледжі НТУ. У 2007-му закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, факультет «Буріння». У 2017-му навчався у Національній академії державного управління при Президентові України, а впродовж 2015-2019 років – в Європейському університеті на аспірантурі. У 2020-му отримав ступінь кандидата економічних наук.

У 2008 році став головою Надвірнянської ГО «Молода Просвіта Надвірнянщини». З 2009-го – голова Івано-Франківської обласної організації ГО «Федерація рукопашу Гопак», а протягом 2013-2014 років – голова Надвірнянської міської організації «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. У 2013-му році Михайло Ноняк – один із засновників ГО «Самооборона Майдану», досі є членом цієї організації. З 2014-го працював головою Комісії з реорганізації Державної податкової служби України. Із 2014-го до 2016-го – заступник міністра доходів і зборів України. У 2016-му також став заступником голови Державної служби України з безпеки на транспорті. Протягом 2016-2019 років – голова Державної служби України з безпеки на транспорті. З 2019-го року і досі – голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій.

Під час Євромайдану Михайло Ноняк – сотник другої сотні Самооборони Майдану. У лютому 2014-го під час акцій протесту отримав легке поранення.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!