Газета по-надвірнянськи
 

«Жіночі посиденьки» у Лісній Тарновиці

19 лютого 2021, 12:22 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 4,894 переглядів

«Найбільша розкіш –

це розкіш людського спілкування».

(А. де Сент-Екзюпері)

Сьогодні значення бліотеки як осередку громади, центру спілкування та інформації стає дедалі актуальнішим, зростає роль дозвіллєвої функції. Цьому сприяють читацькі об»єднання, клуби за інтересами, які увійшли в практику роботи та набувають нового значення зараз як місце спілкування, обміну думками, змістовного проведення вільного часу.

При бібліотеках Надвірнянської міської ради працюють клуби: «Надвечір»я» (ЦПБ), «Сербиця», «Лялька і книга» (Молодківська бібліотека), «Арніка» (міська бібліотека для дітей), «Гарячі серцем», «Книжковий клуб» (міська бібліотека для юнацтва), «Родинне джерельце» (Парищенська бібліотека), «Вмілі рученята» (Лоївська бібліотека), «Берегиня» (Гвіздська бібліотека). З метою об»єднання однодумців, задоволення потреби користувачів у спілкуванні, розвитку здібностей, реалізації різноманітних інтересів, творчого потенціалу, формування смаку до читання, привернення уваги до бібліотеки, активізації наяних клубів за інтересами, створення нових центральна публічна бібліотека ініціювала проєкт «Клуби за інтересами – в кожну бібліотеку». У рамках проєкту нещодавно створено клуби: «Джерельце» (Стримбівська бібліотека), «Пізнайко» (Назавизівська бібліотека).

За ініціативи завідувачки Ліснотарновицької бібліотеки Олесі Качанюк з метою створення умов для спілкування, обміну досвідом, набуття позитивних емоцій, нових вражень створено клуб за інтересом «Жіночі посиденьки». Тож клуб – жіночий. Сільська жінка сьогодні – не лише господиня у хаті і на городі, дружина, мама, бабуся, але й особистість, яка може присвятити певний час собі, спілкуванню з друзями, в тому числі в бібліотеці. На першому засіданні активні членкині вибрали собі голову клубу (Христина Юсипчук), продумали план своїх засідань, прийняли статут, гарно поспілкувались. А ще зважаючи на те, що жінки в Лісній Тарновиці мають багато захоплень, вони творчі, талановиті, то й поділились вмінням виготовляти штучні квіти, бо квіти як джерело натхнення люблять всі жінки. Художники їх малюють, майстри виготовляють з бісеру, тканини, паперу, шкіри тощо. Наші предки здавна використовували штучні квіти у вигляді оберегів, один з яких – український віночок. Ця традиція жива донині, тож жінки приємно провели час за виготовленням квітів, які в умілих руках стали справжнім витвором мистецтва та своєю красою підняли настрій у ці зимові дні.

Марта КУШНЕРЧУК,

провідний методист

Надвірнянської центральної

публічної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!