Газета по-надвірнянськи
 

68 хворих – на кисневій підтримці

12 березня 2021, 11:57 | Рубрика: Здоров`я, Медицина Версія для друку Версія для друку 2,567 переглядів

Як поінформував заступник головного лікаря КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради Іван Меланюк, за станом на вчора, 11 березня ц. р., у ЦРЛ на лікуванні 137 краян, у 129-ти ПЛР-тест позитивний; у 3-х – негативний; ще півдесятка очікують на результат. 68 пацієнтів – на кисневій підтримці.

На 9 год. 35 хв. того ж дня у Надвірнянській районній лікарні перебувало 9 вільних місць; у приймальному покої на госпіталізацію очікували у ту ж мить 4 недужих, уточнив Іван Меланюк.

Триває імунізація медиків

Із 11 березня н. р. на виконання наказу департаменту охорони здоров`я Івано-Франківської ОДА від 10 березня мобільна бригада Центру продовжує вакцинувати медичних працівників лікувальних закладів району, повідомила керівник КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Емілія Сем`янів.

У першу чергу, це: працівники мобільних бригад Надвірнянського та Яремчанського Центрів ПМД, КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» та «Яремчанська центральна міська лікарня»; Надвірнянська станція екстреної медичної допомоги.

Всього заплановано вакцинувати 310 осіб. Також, керуючись наказом МОЗ України, з метою зниження ризиків невикористання доз вакцини залучатимемо до імунізації керівників Надвірнянської міської територіальної громади, наголосила Емілія Сем`янів.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!