- Народна Воля - http://volya.if.ua -

68 хворих – на кисневій підтримці

Posted By Модератор On 12.03.2021 @ 11:57 In Здоров`я,Медицина | No Comments

Як поінформував заступник головного лікаря КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради Іван Меланюк, за станом на вчора, 11 березня ц. р., у ЦРЛ на лікуванні 137 краян, у 129-ти ПЛР-тест позитивний; у 3-х – негативний; ще півдесятка очікують на результат. 68 пацієнтів – на кисневій підтримці.

На 9 год. 35 хв. того ж дня у Надвірнянській районній лікарні перебувало 9 вільних місць; у приймальному покої на госпіталізацію очікували у ту ж мить 4 недужих, уточнив Іван Меланюк.

Триває імунізація медиків

Із 11 березня н. р. на виконання наказу департаменту охорони здоров`я Івано-Франківської ОДА від 10 березня мобільна бригада Центру продовжує вакцинувати медичних працівників лікувальних закладів району, повідомила керівник КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Емілія Сем`янів.

У першу чергу, це: працівники мобільних бригад Надвірнянського та Яремчанського Центрів ПМД, КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» та «Яремчанська центральна міська лікарня»; Надвірнянська станція екстреної медичної допомоги.

Всього заплановано вакцинувати 310 осіб. Також, керуючись наказом МОЗ України, з метою зниження ризиків невикористання доз вакцини залучатимемо до імунізації керівників Надвірнянської міської територіальної громади, наголосила Емілія Сем`янів.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/03/68-hvoryh-na-kysnevij-pidtrymtsi/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.