Газета по-надвірнянськи
 

Дотримуйтесь протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів 28 березня 2021 року

26 березня 2021, 11:25 | Рубрика: ВИБОРИ, До відома краян Версія для друку Версія для друку 8,165 переглядів

Згідно з постановою ЦВК від 27 листопада 2020 р. № 522 «Про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87 (Івано-Франківська область)» у неділю, 28 березня 2021 року, відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради України.

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією щодо розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на Прикарпатті Головне управління Держпродспоживслужби в області нагадує представникам органів місцевого самоврядування та громадянам про необхідність суворого дотримання порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затверджених постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1236.

Наголошуємо: організацію підготовки та проведення виборів із дотриманням санітарних норм та правил, протиепідемічних заходів забезпечують голови окружних, територіальних та дільничних виборчих комісій.

Виборцям необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів: обробити руки дезінфікуючими (антисептичними) засобами перед входом до приміщення для голосування та після виходу з нього; перебувати у респіраторі або захисній масці, у т. ч. виготовленій самостійно, щоб були прикриті рот та ніс (члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи); мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування; утриматися від відвідування приміщень для голосування разом із дітьми; після виходу з приміщення залишити одноразові рукавички, інші одноразові засоби індивідуального захисту у контейнерах/урнах для централізованого збору й утилізації; за можливості для здійснення голосування використовувати особисту ручку. Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування.

Засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!