Газета по-надвірнянськи
 

Громади Прикарпаття підписують з Олександром Шевченком Меморандуми про підтримку та співпрацю

19 березня 2021, 12:43 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 352 переглядів

Передвиборна агітація

Кілька територіальних громад Прикарпаття ініціювали підписання Меморандумів про підтримку та співпрацю з кандидатом у народні депутати України Олександром Шевченком. Вже підписані такі Меморандуми з головами територіальних громад Старих Богородчан та Пасічної. Готують підписання документів з Яремчанською, Дзвиняцькою, Переріслянською й іншими громадами.

гунда

Олександр Шевченко переконаний, що наша віра, наша спільна праця зможуть зробити Прикарпатський край процвітаючим, а наші громади, міста і села заможними, комфортними і красивими: «Успішні та процвітаючі громади – це неодмінно результат спільної щоденної клопіткої роботи та співпраці різних рівнів влади, у тому числі і вашого представника у Верховній Раді України».

Меморандуми стосуються допомоги у відновленні соціальної інфраструктури (ремонт та добудова дитячих садочків, шкіл, ФАПів). Але найперше, – це відбудова місцевих доріг, які в населених пунктах громад часто у жахливому стані.

Уже за 3 роки у кожній громаді 87-го виборчого округу команда Олександра Шевченка намагатиметься відбудувати усі дороги місцевого значення.

  • «Дороги. Інвестиції. Розвиток громад» – такою я бачу практичну стратегію розвитку Прикарпаття. Якісні дороги – необхідна передумова розвитку краю. По відбудованих дорогах до нас приїдуть туристи та інвестори, будуть створені робочі місця з гідними зарплатами. Досвід нашої команди свідчить, що ми вміємо залучати кошти для будівництва доріг і соціальних об’єктів: шкіл, клубів, амбулаторій, спортивних, об’єктів благоустрою з різних джерел. Але для ефективнішої роботи мені необхідне «право на владу», яке значно додає можливостей у відстоюванні інтересів нашого краю, наших громад у центральних органах влади», – розповідає Олександр Шевченко.

Підписані Меморандуми, каже Олександр Шевченко, об’єднують його та жителів територіальних громад у досягненні великих цілей, до яких спільно дійти буде значно легше.

Під час зустрічей у Пасічнянській та Старобогородчанській громадах жителі жартували, чи будуть, у першу чергу, відремонтовані дороги в їх селах, якщо вони покажуть максимальну підтримку Олександра Шевченка на виборах.

Олександр Шевченко наголосив, що готовий до співпраці зі всіма громадами краю. «Якщо є довіра, якщо є розуміння, що наша команда є найефективнішою, то ми будемо співпрацювати. У наших планах – відремонтувати за три роки всі місцеві дороги 87-го виборчого округу. Звичайно, що неможливо все зробити одночасно і негайно, буде якась черга, пріоритети. Можливо, у першу чергу, робота з громадами, з якими у нас є більша взаємна довіра. Але з нашим досвідом, із нашими технологіями, з можливістю відстоювати інтереси громад на обласному та державному рівнях, за три роки нам під силу збудувати не лише дороги до кожного села, а й більшість доріг у межах населених пунктів», переконаний Олександр Шевченко.

Перед підписанням Меморандуму Олександр Шевченко разом із головою Старобогородчанської ТГ Володимиром Петришиним обстежили громаду, відвідали такі населені пункти: Старі Богородчани, Нивочин, Гринівка, Лесівка. Таким чином визначили основні об’єкти, які потребують додаткових фінансових вкладень на ремонт і реконструкцію.

  • «Ми визначили всі наші найпроблемніші об’єкти і підписали Меморандум. Переконаний, що при підтримці Олександра Шевченка у наступні роки зможемо залучити кошти з обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку», – підкреслив голова Старобогородчанської ТГ Володимир Петришин.

Працювати спільно на користь громади і серед пріоритетів керівниц­тва Пасічнянської ТГ. Меморандум про співпрацю з цією громадою теж стосується допомоги у розбудові соціальної інфраструтктури.

За словами голови Пасічнянської сільської ради ТГ Андрія Гунди, за підтримки Олександра Шевченка у громаді планують відремонтувати всі місцеві дороги. Серед найпроблемніших ділянок: Битків – Білозорина, Надвірна – Пасічна, дорога через Зелену, Максимець – Черник.

  • «Хоча зараз ці дороги практично непроїзні, переконаний, що ними в майбутньому будуть їздити туристи. Це велика наша проблема, яку за кошти ТГ вирішити нереально. Тому потрібно працювати спільно. Також серед проблемних питань, які записані у Меморандумі, і будівництво дитячого садочка у селі Пнів, добудова Битківської школи та добудова садочка в Зеленій», – зауважив Андрій Гунда.

«Найперше, слід допомогти з транспортною інфраструктурою та вирішенням низки проблемних питань у всіх громадах. Будемо старатись не підвести! Спільними зусиллями все вдасться! Дороги, школи, дитсадки, ФАПи – все, що стосується життя людей. Беремо зобов’язання, що протягом 3 років усі дороги стануть добрими. І це стане поштовхом до розвитку підприємницької діяльності та туризму. Максимально готовий сприяти розвиткові громад, з яким у нас підписані Меморандуми. Разом із Божою підтримкою нам усе вдасться. Дякую за довіру і підтримку, за те, що покладаєте на мене такі великі сподівання», – зазначив Олександр Шевченко.

Віталія ВАСИЛЬЧУК.

 

Із передвиборчої програми Олександра Шевченка

Модерне, заможне, технологічне село з розвиненою інфраструктурою та комфортом – головний пріоритет програми Олександра Шевченка.

Кожне місто і село, на переконання кандидата, повинно мати не лише території для комфортного проживання, а й території:

  • • для якісного надання адміністративних послуг,
  • • ведення підприємницької діяльності,
  • • отримання сучасних послуг сімейної медицини,
  • • дитячого розвитку, позашкільної освіти,
  • • активного відпочинку, спорту та розваг.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!