Газета по-надвірнянськи
 

Михайло Ноняк закликав владу закрити «Буковель» на карантин та запровадити для українців безкоштовне тестування на COVID-19

5 березня 2021, 12:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 319 переглядів

Кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №87 Михайло Ноняк звернувся до Центральної й обласної влади із закликом закрити «Буковель» на карантин і провести масове безплатне ПЛР-тестування. Про це політик написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ноняк_лікарня

«Наше Прикарпаття у реальній небезпеці. Щодня близько 1000 нових випадків інфікування COVID-19. Тож не маємо часу зволікати, бо сьогодні ціна такому зволіканню – людські життя».

«Перш за все, у ситуації, яка склалася, потрібно запровадити безкоштовне тестування жителів, щоб локалізувати вогнище небезпеки. Адже багато людей переносять недугу безсимптомно, будучи вкрай небезпечними для оточуючих у цей період. Та, зрештою, нічого лукавити: пандемія виснажила людей і фінансово. Багато хто, навіть маючи симптом хвороби, не поспішає тестуватись, бо 800-1000 гривень, які потрібно сплатити за цю процедуру, для багатьох сьогодні є чималою сумою. Тому саме масове безкоштовне тестування є тим правильним першим кроком, який повинна зробити ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА у ситуації, яка склалася в області», пише Ноняк.

По-друге, пояснює політик, потрібно за максимумом усунути вогнища небезпеки.

«У нашій області, беззаперечно, найпроблемнішим є курорт «Буковель». Я дивуюся, як ще він не попросив автономії в України. Там же давно діють свої неписані закони. Знаєте, що кажуть мої київські знайомі у телефонній розмові після того, як останнім часом поповзла вгору кількість інфікованих у статистиці МОЗу: «Та нічого дивного: усі ж повернулися з «Буковелю».

Панове можновладці, кому Ви служите: народу України чи олігархам, котрі навіть не намагаються прикривати свого презирства до цієї держави, цього народу?», – додає Михайло Ноняк.

Також Михайло Ноняк зазначив, що потрібно прописати чіткий перелік застережень щодо проведення агітаційної кампанії у виборчому окрузі. Адже жоден мандат депутата Верховної Ради України не вартує людського життя.

«Потрібно все-таки прописати чіткий перелік застережень щодо проведення агітаційної кампанії в окрузі. Хоча найкращим виходом із ситуації було б все-таки знайти можливість відтермінувати ці вибори та провести їх належним чином. Не можна розглядати людей виключно в якості засобу для досягнення власних цілей. Зараз, як ніколи раніше, проявилася справжня сутність тих, кому байдуже, якою ціною отримати мандат, бо байдужі їм ті люди, той край. Чому деякі кандидати готові наражати виборців на небезпеку, щоб отримати омріяне місце у парламенті? Бо не планують щонайменше найближчих кілька років цих людей бачити, дивитись їм в очі. Це не просто не порядно. Це підло», – каже кандидат у нардепи.

«Чому пишу це? Бо як законослухняний громадянин усе ще сподіваюся, що здоровий глузд переможе у людей, які сьогодні мають обов’язок керувати цією державою, цим краєм, і ми, нарешті, зможемо побачити у розв’язанні цієї проблеми державницьку позицію як центральної, так і місцевої влади», – додає Ноняк.

На жаль, пан Ноняк і сам захворів на COVID-19, та вже третій тиждень перебуває на лікуванні в обласній інфекційній лікарні. Медики діагностували у нього двосторонню пневмонію, уражено 30% легень.

Андрій КОВАЛЬ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!