Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Шевченко звернувся до прикарпатців: опоненти починають маніпулювати та застосовувати нечесні методи

5 березня 2021, 12:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 334 переглядів

«В останній день реєстрації до Центральної виборчої комісії подали документи двоє кандидатів-самовисуванців. Один із них – безробітний із Фастівського району на Київщині, другий – зварювальник із міста Києва. Спільним у них є те, що обидва мають однакове зі мною прізвище – Шевченко. Обоє – Олександри. Один із них, як і я, – Леонідович!», – звернувся до виборців Прикарпатського виборчого округу №87 Олександр Шевченко.

ОШ

Цікаво, що обоє Шевченків із Київщини у своїх деклараціях за минулий рік не показали навіть суми, достатньої для грошової застави, необхідної для реєстрації кандидатом у депутати.

«Друзі! Як ви знаєте, я беру участь у передвиборчій кампанії до Верховної Ради України в нашому Прикарпатському виборчому окрузі №87. Ми з командою діємо виключно у межах закону і людської моралі. Я ставлюся з повагою до опонентів та всіх жителів Прикарпаття. Виборча кампанія і раніше не вирізнялася особливою чистотою і толерантністю, але останні дії опонентів починають уже переходити межі цивілізованої політичної боротьби. Хочу звернутися і до політичних сил, які застосовують ці сумнівні методи, – на неправді і маніпуляціях нічого світлого і доброго збудувати неможливо», – переконаний Олександр Шевченко.

Олександр Шевченко не виключає, що у виборчих бюлетенях буде троє Шевченків!

«Тому я прошу у вас поради, як діяти мені і моїй команді: звертатися до суду та громадських організацій щодо нечесних методів політичної боротьби моїх опонентів? Просто розповідати людям про те, хто є справжній Шевченко? Чи взагалі не зважати на маніпуляторів, які хочуть вас обдурити? Що порадите, друзі?», – звернувся О. Шевченко до земляків. Багато людей у соціальних мережах порадили боротися з нечесними політтехнологіями всіма доступними методами, включно із зверненнями до суду щодо припинення реєстрації «двійників».

«Ці двоє кандидатів із Київщини з прізвищем Шевченко висуваються двома добре відомими на Прикарпатті політичними силами. Мета цих дій очевидна – спробувати підло обдурити людей і вкрасти голоси у реального лідера перегонів», – переконані представники команди Олександра Шевченка, які вже подали судові позови щодо неприпустимості маніпуляцій на виборах.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!