Газета по-надвірнянськи
 

Податки – основне джерело доходів місцевого бюджету

5 березня 2021, 12:21 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 344 переглядів

У Надвірнянській міській раді відбулась робоча нарада щодо питання встановлення місцевих податків і зборів, які діятимуть на території Надвірнянської громади наступного року.

Податкові питання обговорили профільні заступники міського голови Ігор Писклинець та Ярослав Гундяк, начальник фінуправління Лариса Русаловська, начальник управління економіки та голова депутатської комісії з питань планування, бюджету, майна і власності Тарас Новосельський та начальник Надвірнянської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.

На порядку денному – встановлення нових ставок місцевих податків і зборів, а саме: ставки податків на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; ставки єдиного податку платників спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності; ставки збору за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір.

Необхідність прийняття такого рішення зумовлена тим, що до складу новоствореної Надвірнянської ТГ увійшли громади, в яких діяли різні ставки податків та зборів, і їх на сьогодні потрібно довести до «спільного знаменника». За результатами наради розроблять відповідний проект рішення і подадуть на розгляд сесії міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!