Газета по-надвірнянськи
 

Покращують матеріально-технічну базу Надвірнянської лікарні

26 березня 2021, 11:47 | Рубрика: Акцент, Медицина Версія для друку Версія для друку 28 переглядів

Наразі розпочато роботи із капітального ремонту, монтажу та встановлення обладнання для облаштування й експлуатації нового рентгенологічного кабінету, проводять додатковий кабель для забезпечення безперебійного живлення обладнання відділення невідкладної допомоги КНП «Надвірнянська ЦРЛ».

Нагадаємо, що Надвірнянська ЦРЛ увійшла до списку опорних лікарень, в яких повністю оновлене приймальне відділення. Це стало можливим завдяки проекту «EMERGENCY 2020», який реалізують за кошти держбюджету. Окрім того, у відділенні невідкладної допомоги встановлюють сучасний комп’ютерний томограф, а у відремонтованому приміщенні – рентген-апарат на два робочих місця.

За останній рік матеріально-технічна база Надвірнянської лікарні зазнала якісних змін. За державні і кошти місцевих бюджетів, завдяки волонтерам та небайдужим жителям краю закупили кілька десятків нового сучасного медичного обладнання, відремонтували приміщення, забезпечили лікарню ліками та засобами особистого захисту.

Провели модернізацію КНП «Надвірнянська ЦРЛ», що у кінцевому підсумку дасть змогу жителям громади у комфортніших умовах, без черг, проходити діагностичні обстеження та профілактичні медичні огляди.

Адже збереження здоров’я наших співгромадян, створення достойних умов для перебування пацієнтів у лікувальному закладі та суспільно-важлива робота медичних працівників – основний пріоритет сьогодення.

Та далеко не всі питання медичної сфери Надвірнянської територіальної громади закриті. Залишається невирішеними низка проблем КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району», а саме: організація ефективного управління закладом, модернізація медичного устаткування, максимальне доповнення пакетів допомоги та становлення якісно нової траєкторії розвитку закладу, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!