Газета по-надвірнянськи
 

Продовження земельної афери не пройде – Юлія Тимошенко захистить права українців

26 березня 2021, 12:04 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 8,610 переглядів

Передвиборна агітація

Питання непосильних тарифів в Україні все ще залишається нерозв’язаним, вакцинація від коронавірусу провалена, на Україну насувається чергова хвиля ковіду… І в цей час люди вже не знають, чого чекати від нового дня, і тим більше не знають, яких чергових сюрпризів очікувати від влади. Адже замість того, щоб розв’язувати нагальні проблеми, які турбують українців, влада вирішила завести країну ще далі у безвихідь.

Тимошенко

Так, минулого пленарного тижня на розгляд Верховної Ради винесли нищівні для вітчизняного фермерства та української землі законопроєкти – № 2194 і № 2195. Вони є продовженням закону про ринок землі, який проти волі народу «протягнули» вночі під час карантину ще навесні 2020-го. Інакше кажучи, ці документи спрямовані на остаточне позбавлення українців права бути господарями на їхній землі. Натомість вони надають можливість глобальній і вітчизняній олігархії отримувати прибутки з українських чорноземів, які по праву належать людям.

Складається враження, що керівна верхівка просто заплющила очі й намагається не бачити реальних проблем країни, а єдине питання, яке треба зараз розглядати – це, на їхню думку, нахабний розпродаж української землі.

Очевидно, що в питанні землі інтересами українців зухвало нехтують. За даними соціологічних опитувань, понад 75% громадян проти розпродажу сільськогосподарської землі. Утім ці цифри ніщо для влади, яка вперто вдає, що не помічає народного обурення та занепокоєння подальшою долею країни. Бо, попри чергові гучні обіцянки та красномовні назви законів, нічого доброго для країни й людей у них немає.

  • Зокрема, закон №2194 містить вкрай небезпечні для долі країни норми. Документом анулюють пряме положення чинного Земельного кодексу про заборону продажу сільськогосподарської землі іноземцям, знімають заборону на продаж національних заповідників, водойм, лісів, чорноземів, скасовують заборону чинного Земельного кодексу про заборону зняття верхнього родючого шару ґрунту. Ба, більше, згідно із законопроєктом держава повністю усувається від конт­ролю за використанням сільськогосподарських земель, а привілеї для українських фермерів під час купівлі сільськогосподарської землі повністю скасовуються.

Вищеперераховані норми – це зухвалий план, який поступово втілює влада, аби зігнати людей з їхньої землі. І проти цього плану категоричною є позиція Юлії Тимо­шенко та «Батьківщини». На сьогодні це єдина політична сила, яка чітко та послідовно відстоює право українців господарювати на своїй землі, захищає майбутнє українського фермерства та права людей.

Фракція «Батьківщини» у парламенті внесла близько 1600 правок у варварські закони й домоглася того, щоб кожну з них розглядали за повною процедурою. Саме це дозволило пригальмувати турборежим, в якому хотіли протягнути антиукраїнські закони й показати людям справжні наміри, які криються у положеннях цих документів.

«Лідер опозиції Тимошенко – єдиний топ-політик, яка послідовно продовжує боротьбу за збереження української землі, тому «Батьківщина» внесла сотні поправок у ці антидержавні законопроєкти, щоб прибрати звідти резонансні норми, що позбавляють українців землі, а країну – чорноземів», – такої думки дотримується політичний експерт Дмитро Корнійчук, про що він написав на своїй сторінці у Facebook.

Експерти сьогодні переконані, що Тимошенко як ніхто інший зможе захистити інтереси українців, адже вона має чіткий план протидії розпродажу національного багатства. Сама ж лідер партії неодноразово наголошувала, що «Батьківщина» захищатиме право українців на землю у Конституційному Суді. А в разі остаточного ухвалення антинародних законів – допоможе організувати референдум щодо незгоди української нації з розпродажем сільськогосподарської землі.

«Українці прекрасно бачать, що Тимошенко – це єдиний політик, який захищає їхні інтереси. Як на рівні парламенту, так і в місцевих радах, в яких у всій країні представлена «Батьківщина», – висловив переконання політексперт Дмитро Корнійчук.

Тому, поки влада дбає про власні інтереси, нехтуючи народними, людей є кому захистити. І Юлія Тимошенко своїми діями, непохитною позицією та професіоналізмом щоразу це доводить. У питанні землі та права людей володіти своїм національним багатством – Тимошенко на боці народу і вона точно нікому не дозволить цим правом нехтувати.

Сергій ГРИГОРЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!