Газета по-надвірнянськи
 

«Саме жителі Прикарпаття можуть дати бій олігархам і впевнений – так воно й буде!» – Руслан Кошулинський

19 березня 2021, 12:51 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 328 переглядів

Передвиборна агітація

Кандидат у народні депутати України Руслан Кошулинський протягом останнього місяця відвідав чи не кожен населений пункт 87-го округу, аби особисто вивчити місцевість та проблеми гірського краю.

кошулинський

Для себе Кошулинський виокремив наступні пріоритети: дороги, туризм, екологія, підтримка малого та середнього бізнесу. Із загальнодержавних проблем називає підтримку закладів освіти і медицини, дошкілля і позашкілля, розвиток спорту та культурного дозвілля через клубні й бібліотечні установи. Що найбільше вразило Руслана Кошулинського і чому вважає Прикарпаття краєм борців та вільних людей – читайте далі.

«Сотні поїздок, зустрічей і тисячі людей… Так промайнув останній місяць. По-іншому ніяк, бо, якщо ти хочеш представляти регіон, то маєш прийти і розказати про себе людям, почути їхні побажання, вислухати проблеми, а часто це й обурення діями влади. Найбільш нарікають українці на низькі пенсії й високі тарифи. Щодо тарифів, то обурює людей попри вартість за сам газ, платіжка за його транспортування, бо ж люди за власні кошти проводили газ у свої помешкання. В Україні собівартість газу 2,50 грн., а електроенергії – 0,50 копійок, однак жителі платять утричі дорожче. Зароблені на енергоносіях кошти йдуть у кишені олігархів таких, як Ахметов, Фірташ.

ЧИ МОЖНА ЗНАЙТИ ВИХІД З ОЛІГАРХІЧНОГО ПАНУВАННЯ? ЗВІСНО МОЖНА, А ГОЛОВНЕ ТРЕБА. ТРЕБА УСУВАТИ ОЛІГАРХІВ ВІД ВЛАДИ.

Поки «вони» нам пишуть закони, треба українцям йти до влади і писати антиолігархічні закони. Молоде покоління турбує створення робочих місць в їх місцевості, а це свідчить, що молодь прагне працювати у своїй державі. Оскільки край гірський, то великих промислових підприємств тут не буде, однак у сучасному світі важливо розвивати ІТ-спеціальності, а також залучати різноманітні міжнародні гранти та інвестиції.

ПРИКАРПАТТЯ – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЙНО ПРИВАБЛИВИЙ КРАЙ, ЯКИЙ МАЄ ВЕЛИКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЩОДО УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ РІЗНОГО РОДУ ПРОЄКТІВ.

Також робоче місце з’являється із розвитком медицини, освіти й культури, тому важливо всебічно підтримувати згадані галузі. Сьогодні їх фінансування лягло на плечі місцевих бюджетів, тому залучення державних коштів є одним із пріоритетних завдань народного депутата.

Існує значна проблема аварійного стану доріг у Надвірнянському й Івано-Франківському районах, а також у населених пунктах Отинійської громади. Необхідно з’єднати села і міста якісними дорогами. Від цього напряму залежить і розвиток туризму на Прикарпатті. Адже доволі популярним став «зелений туризм» і в згаданому регіоні він цілком доречний. Тут велика кількість мальовничих населених пунктів, де неймовірні краєвиди, і в деякі маленькі села туристичні локації вдихнули б нове життя. Вірю, що так воно й станеться.

Виокремив для себе напрямок роботи у плані екології, тобто берегоукріплення, збереження лісів, поводження з твердими побутовими відходами і каналізування у громадах. Для вирішення таких проблемних питань необхідно не тільки з державного бюджету залучити кошти, а й шукати інвесторів.

рейтинг

ЕКОЛОГІЧНА ТЕМА НА ПРИКАРПАТТІ МОЖЕ НАБУТИ НЕ ПРОСТО ДЕРЖАВНОГО РІВНЯ, А МІЖНАРОДНОГО, АДЖЕ КАРПАТИ – ЦЕ ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ І ВАЖЛИВО ЗБЕРЕГТИ ПРИРОДНЕ БАГАТСТВО КРАЮ.

Спілкувався з багатьма місцевими підприємцями і відверто захоплююся ентузіазмом людей, котрі розпочали власну справу в тій чи іншій сфері і тим самим працюють на економіку краю. Малий і середній бізнес у гірському регіоні є наповненням до місцевої скарбниці через сплачені податки, відповідно й робочі місця. На сьогодні податкова система несправедлива до малих підприємців і відповідно на законодавчому рівні необхідно зменшити податковий тиск на малий та середній бізнес. Наразі у час коронавірусної пандемії підприємці зазнали чималих бізнесових втрат, дехто змушений припинити підприємницьку діяльність, дехто звільнив працівників. Люди повинні працювати, звісно, з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, а не закриватися. Адже діючі державні програми з підтримки ФОП не є ефективними.

Моя дружина з Прикарпаття, селища Битків Надвірнянського району, тут народилися і росли дві наші доньки. Якщо кажуть, що дружина – це половинка, то саме так і половинкою мого життя є Прикарпаття, бо друга половинка – то Львівщина, разом – Україна.

КАРПАТСЬКИЙ КРАЙ ПРОНИЗАНИЙ ІСТОРІЄЮ УКРАЇНСЬКОЇ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВО НА ВЛАСНУ ДЕРЖАВУ, ТУТ ЖИВУТЬ НАЩАДКИ ОПРИШКІВ, ВОЇНІВ ОУН-УПА, ТОЖ БЕЗЗАПЕРЕЧНО ЛЮДИ ТУТ ВИСОКОГО ДУХУ ТА З ПОЧУТТЯМ СВОБОДИ. Я побував на визначних місцях повстанських боїв і почув подекуди трагічні історії цілих родин, як, до прикладу, знищена енкаведистами родина Поварчуків із села Білі Ослави. З віковою історією національно-визвольної боротьби тісно переплітається духовність, бо велика кількість храмів, переповнених парафіянами, а, значить, люди віруючі. У кожному населеному пункті плекають власні традиції і передають у спадок. Тож саме жителі Прикарпаття можуть дати бій олігархам і впевнений – так воно й буде! Дякую кожному за довіру і слова підтримки! До перемоги, браття!».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!