- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Шевченко у Верховній Раді України потрібен не тільки 87-му округу, а цілому Прикарпаттю», – заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук

Posted By Модератор On 26.03.2021 @ 11:46 In Передвиборна агітація | No Comments

Передвиборна агітація

Першим у рейтингу соцопитування і лідером серед виборців 87-го округу залишається кандидат у народні депутати України Олександр Шевченко (ПП «За майбутнє»), засновник ТК «Буковель», депутат Івано-Франківської обласної ради.

шева [1]

«Наш кандидат у депутати до Верховної Ради України – Олександр Леонідович Шевченко – справжній кандидат Шевченко. Перший і найсильніший у рейтингу серед учасників виборчих перегонів, перший у списку серед однофамільців у виборчому бюлетені – і про це треба пам’ятати тим, хто підтримує саме лідера команди «За майбутнє» на Прикарпатті», – заявив у ефірі ОТБ «Галичина» заступник голови Івано-Франківської обласної ради, однопартієць О.Шевченка Микола Палійчук.

Політик охарактеризував цьогорічну виборчу кампанію як особливо складну та брудну, коли замість презентацій інформаційних інновацій та власних реальних справ на благо Івано-Франківщини опоненти повернулись до технологій 90-х років, використовуючи двійників та інші маніпуляції. «Але наш кандидат – успішний, впевнений, дієвий – за ним виборці!», – наголошує Микола Палійчук.

Представник ПП «За майбутнє» каже, що у передвиборчий час треба говорити про те, що кандидати корисного і доброго вже зробили чи роблять для розвитку краю, чи вони дієві. І, як приклад, наводить внесок Олександра Шевченка у стрімкий розвиток Яремчанщини з часу заснування ТК «Буковель»: сьогодні Поляницька територіальна громада, де всього лише 4 тисячі 700 осіб населення, має власний бюджет на 2021 рік 85 мільйонів гривень. «Буковель» дав неймовірні можливості Яремчанщині – потік туристів зріс із 40 тисяч до 2 мільйонів. А сьогоднішні події навколо туристичного комплексу, звинувачення його у, начебто, поширенні коронавірусу та показове закриття – це політичні кроки. Закрили тоді, коли рівень захворюваності знизився і залишилося два тижні до виборів», – стверджує Микола Палійчук.

Щодо рейтингів кандидатів, то вони показують довіру виборців до Олександра Шевченка, адже він перший і саме його як політика, обласного депутата, як вправного керівника і доброго господарника люди бачать депутатом найвищого рівня, підкреслив Микола Палійчук.

«Наразі Івано-Франківська область не має лобіста, який би захищав її інте­реси. Дорожній фонд, Державний фонд регіонального розвитку – можливостей багато, а потуги нема. Тому наша політична сила висунула кандидата у депутати – Олександра Леонідовича Шевченка – людину з іменем, авторитета, засновника, керівника. Шевченко потрібен у Верховній Раді України не тільки для 87-го округу – він потрібен для всього Прикарпаття», – підсумував політик. Він закликав усіх жителів 87-го округу, які мають право голосу, прийти на виборчі дільниці і виконати свій громадянський обов’язок – проголосувати та обрати народного депутата. Микола Палійчук як житель округу і виборець також візьме участь у голосуванні на одній із дільниць у Ворохті.

 Віталія ВАСИЛЬЧУК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/03/shevchenko-u-verhovnij-radi-ukrajiny-potriben-ne-tilky-87-mu-okruhu-a-tsilomu-prykarpattyu-zastupnyk-holovy-ivano-frankivskoji-oblasnoji-rady-mykola-palijchuk/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/шева.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.