Газета по-надвірнянськи
 

«Шевченкове слово в віках не старіє»

12 березня 2021, 11:42 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 354 переглядів

З приходом весни до нас стрімко наблизились Шевченкові дні.

У Добротівській бібліотеці почала діяти виставка «Шевченкове слово в віках не старіє».

Для експозиції підібрали літературу, яка висвітлює творчий та життєвий шлях Тараса Шевченка, його спадок як письменника, мислителя і борця за волю України. Книжкова виставка має допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але у той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Маленькі вихованці гуртка «Аніме» Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості присвятили цій урочистій події виставку малюнків до творів великого Пророка.

«До тебе знов, Тарасе, ми йдемо»

Учні й педагоги Середньомайданського ліцею внесли свою лепту для вшанування Кобзаря проведенням тижня «До тебе знов, Тарасе, ми йдемо». Педагоги-організатори разом з учнями 5-10 класів підготували літературно-музичну композицію «Тарас Шевченко живе і промовляє» (Бевзюк Р. Д. – відповідальна за сценарій, Кухарчук В. В. – відповідальний за монтаж).

У бібліотеці ліцею відкрили тематичну виставку «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття». Бібліотекар Литвинишин У. В. запропонувала ліцеїстам для перегляду у віртуальному форматі презентацію про життя і творчість Кобзаря.

Учениці 3-го класу натхненно й виразно продекламували вірші у відеозаписі «207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка присвячується» (класний керівник Круль О. М.).

Тарас Шевченко – славетний син України, який став символом нескореності в боротьбі за історичну пам’ять свого народу. Вивчаймо, шануймо і пропагуймо творчість Великого Кобзаря!, повідомляє «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!