Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній вшанували Великого Кобзаря

12 березня 2021, 11:40 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 306 переглядів

Щороку на початку березня Україна вшановує свого геніального поета, пророка – Тараса Шевченка. Цього року минає 207-а річниця від дня народження Великого Кобзаря.

2-стор

Керівництво Надвірнянської громади та району і представники громадськості, зокрема, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та заступник міського голови Ярослав Гундяк, голова райдержадміністрації Володимир Пасько та голова районної ради Олександр Кеніз 9 березня покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку та хвилиною мовчання засвідчили шану Кобзарю.

Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби українського народу за волю і незалежність. Його поезії – це одкровення, які він передав сучасному і прийдешньому поколінням українців. Адже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свою Батьківщину.

Дух свободи, людської гідності – найвеличніших вселюдських понять – через віки випробувань, пережитих Кобзарем, приходять до українців і щораз додають нам впевненості у власному самоствердженні, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!