Газета по-надвірнянськи
 

Віддамо нашу довіру Марусі Звіробій-Біленькій

19 березня 2021, 12:29 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 287 переглядів

Передвиборна агітація

Гірськолижний курорт «Буковель» став джерелом чергового спалаху СОVID-19 і значного зростання рівня смертності через злочинне ігнорування антиепідемічних норм. Про це журналістам заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Порошенко

«Буковель» став розсадником інфекції, яку далі розвезли туристи по всій Україні. Це стало причиною різкого зростання статистики захворюваності по країні. Правоохоронці повинні притягнути керівників курорту до кримінальної відповідальності і відповідне доручення вже дано», – заявив глава уряду.

Найгірша ситуація з коронавірусом в Україні – саме в Івано-Франківській області. За минулий місяць кількість хворих у регіоні збільшилася майже учетверо. Пацієнтів уже везуть до інших районів та областей. А Прикарпаття – у «червоній» зоні.

«Уряд мав запровадити локдаун ще до Нового року», – каже головний лікар міської лікарні Івано-Франківська Тарас Масляк.

Унаслідок недолугих дій влади, «підсилених» епідемією коронавірусу, малий та середній бізнес Прикарпаття потерпає від глибокої кризи. Люди втратили впевненість у завтрашньому дні.

За останні 9 місяців минулого року бюджет Івано-Франківської області недоотримав 24,1 мільйона гривень від податку на доходи фізичних осіб. Бюджет міста Івано-Франківська втратив у минулому році аж 140 мільйонів із цього податку.

  • Днями п’ятий Президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, привіз на Прикарпаття чергову партію благодійної допомоги медичним закладам від «Фонду Порошенка», а саме – кисневі концентратори для важкохворих на СОVID-19. Кожний концентратор місткістю десять літрів розрахований на два ліжка.

Поки влада демонструє абсолютну непрофесійність та нездатність у боротьбі з епідемією «Фонд Порошенка» і корпорація «Рошен» привезли в Україну 150 кисневих концентраторів для лікарень, допомогли тисячам сімей із продуктовими наборами.

Петро Порошенко також узяв участь у зустрічах із виборцями Марусі Звіробій-Біленької – кандидатки від «Європейської Солідарності» на довиборах до Верховної Ради України у 87-му виборчому окрузі.

«У Яремчі разом із Марусею Звіробій-Біленькою поспілкувалися з неймовірними людьми. Запевнив, що Маруся здатна їх захистити, як захищала Україну на фронті, та потурбуватися, як турбувалася про військових, коли була інструктором і волонтером. Вона, як і я, працює не менше 18 годин на добу. Тому не переконую, а щиро раджу 28 березня зробити правильний вибір: прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за Марусю Звіробій-Біленьку на виборах у 87-му окрузі!», – запевнив Петро Порошенко.

Нам потрібні справді народні представники, які власним життям, а не лише словами, довели свою відданість Україні, українському народу і готовність до жорсткої та нещадної боротьби за український інтерес.

Найважливіші завдання народного депутата України від 87-го виборчого округу з програми кандидата Марусі Звіробій-Біленької:

Державна підтримка малого та середнього бізнесу

Щодня збільшується показник постраждалих фізичних осіб-підприємців, а це означає, що кожний десятий підприємець змушений закрити свою діяльність.

Оскільки на Прикарпатті немає великої кількості промислових гігантів, а малий та середній бізнес – це основа економіки Заходу України, влада повинна сприяти забезпеченням робочих місць жителів краю.

Тож підтримка розвитку малого і середнього бізнесу має стати найважливішою державною політикою в Україні. Саме цей бізнес руйнує базу олігархів – монополію і тому його намагаються якнайбільше придушити.

Системний захист Прикарпаття від повеней

Щороку Прикарпаття потерпає від повеней. Минулого року підтоплено 234 населених пунктів; пошкоджено 7771 житловий будинок та домогосподарства; 2754 господарських будівель; затоплено 9932 присадибні ділянки та пошкоджено 7740 га сільськогосподарських угідь; зруйновано та пошкоджено 705 км автомобільних доріг; 139,5 км берегоукріплень та 19 км дамб. Скільки вже сказано слів, зокрема, і на найвищому – президентському й урядовому рівнях, що потрібна системна державна робота на захист прикарпатців та закарпатців від цієї стихії! Сказано, але не зроблено.

Потрібен тиск Верховної Ради на Президента й уряд, щоб ухвалити й неухильно дотримуватись загальнодержавної програми протидії повеням. Аргументи на кшталт «нема грошей» – абсолютно брехливі. Народні депутати, які працюють в округах, що регулярно страждають від повеней, мають об’єднатися у роботі на ухвалення й виконання згаданої державної програми.

Відновлення роботи Надвірнянського нафтопереробного заводу

Насамперед, це відновлення робочих місць для тисяч прикарпатців. На початку 2009 року на підприємстві працювало понад 1700 осіб.

Зараз підприємство перебуває у спільній власності групи «Приват» та держави. Власником контрольного пакету акцій у 74% є чотири компанії, пов’язані з Ігорем Коломойським, зареєстровані на Британських Віргінських островах. Решта 26% акцій – у власності держави в особі Фонду державного майна України.

Потенційно Надвірнянський НПЗ (зараз ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття») може переробляти до 2,6 млн. тонн нафти на рік. Однак, бензин, дизельне пальне, мазут, які може продукувати, як мінімум, для Західної України завод, нині надходять у готовому вигляді з Росії нафтопроводом «Самара – Західний напрямок».

Отже, для відновлення роботи Надвірнянського НПЗ-ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» потрібно подолати спротив тих наших олігархів-монополістів, які у змові з росіянами завантажують роботою російські НПЗ, а українські простоюють. Верховна Рада могла давним-давно виправити ситуацію з українськими НПЗ, якби народні депутати у своїй більшості не були залежними від олігархів.

Боротьба за відновлення Надвірнянського НПЗ-ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» має стати серед пріоритетів роботи народного депутата від 87-го округу!

Маруся Звіробій уже скоро може стати сильною зброєю у руках громади! Вона гідно пройшла найважчі випробування, вміє досягати цілей та втілювати задумані проєкти, об’єднувати кращих на спільний результат у роботі. Тож віддамо нашу довіру Марусі Звіробій-Біленькій!

Олег ШИШКАРЕВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!