Газета по-надвірнянськи
 

Відзначили працівників житлово-комунального господарства

26 березня 2021, 11:57 | Рубрика: Свята, У міській раді Версія для друку Версія для друку 28 переглядів

Щорічно в Україні, у третю неділю березня, відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Саме з цієї нагоди, напередодні свята, керівники ЖКГ привітали та нагородили працівників комунальних служб та закладів побутового обслуговування населення. Захід проходив з дотриманням всіх карантинних обмежень. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник Надвірнянського міського голови Олег Йосипенко, який зазначив, що саме працівники даної сфери своєю нелегкою щоденною працею роблять життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримують працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Він зауважив, що робота ця нелегка, іноді невдячна, але надзвичайно потрібна людям, адже від майстерності та професіоналізму працівників ЖКГ безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій жителів міста та громади.

Олег Йосипенко коротко зупинився на основних напрямках діяльності кожного з комунальних підприємств міста та району і подякував за щоденну клопітку працю працівникам комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашої громади.

До привітань також долучився начальник управління житлово-комунального господарства та інфраструктури міської ради Андрій Гуцько та висловив вдячність колегам за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, побажав усім працівникам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадянську позицію нагороджено грамотами Надвірнянської міської ради працівників КП “Надвірнянський житловик” – Юрія Микитюка; МКП “Надвірнашляхбуд” – Василя Паньківа та Андрія Сморжанюка; КП “Надвірнаводоканал” – Ігоря Тихенка, Володимира Бирку, Олега Сівінського та Володимира Бойчука.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!