Газета по-надвірнянськи
 

Вони зупинили ненависного ворога

12 березня 2021, 11:51 | Рубрика: Бійці передової, Тема дня Версія для друку Версія для друку 8,230 переглядів

доброволець

У цей день вшановуємо тих, котрі першими стали на захист незалежності України.

Встановлення Дня українського добровольця 14 березня обумовлено тим, що саме у березні 2014-го, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет і територіальну цілісність своєї держави, більше п’яти сотень добровольців із Самооборони столичного Майдану вирушили на військовий полігон у Нові Петрівці Київської області для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях.

Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Згодом Рада національної безпеки й оборони України оголосила про проведення антитерористичної операції у східних регіонах нашої країни. Рішення прийняли у відповідь на проросійські збройні операції на території Донецької та Луганської областей.

  • Суспільству, волонтерам, державі, а, насамперед, Збройним Силам, Національній гвардії та іншим військовим формуванням України вдалося дорогою ціною – власним життям – зупинити просування ворога вглиб країни. Саме у той час, аби боронити кордони рідної землі, лави військовослужбовців за покликом серця поповнили безліч добровольців. Серед них: батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, батальйон спеціального призначення «Донбас» та окремий загін спеціального призначення «Азов», добровольчий підрозділ «Крук», перша окрема медична рота, які фактично з перших днів агресії і до цього часу перебувають на передових рубежах нашої оборони.

Бійці добровольчих формувань заплатили високу ціну за право українців на суверенітет і територіальну цілісність. На фронтах неоголошеної війни українські патріоти роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони, недоторканності та територіальної цілісності української держави.

Аби вшанувати мужність і героїзм захисників української незалежності, сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу. Їх стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

  • Для сучасного українського суспільства День українського добровольця став однією з основ, на якій зростають і гартуються нові покоління вільних українців.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!